آخرین تیزر ویدیویی Honor 9X زمان عرضه را مشخص کرده است

در ابتدای همین هفته بود که رئیس شرکت هوآوی آقای Zhao در چند پست تعدادی تصویر از گوشی جدید این شرکت منتشر کرد. این تصاویر از قسمت‌های مختلفی از گوشی گرفته شده بود و نشان دهنده‌ آن بود که این شرکت در حال آماده سازی برای عرضه‌ی یک گوشی خوش ساخت دیگر است.

 

اخیراً ویدیوی تبلیغاتی از شرکت هوآوی منتشر شده است که نشان می‌دهد این شرکت برای بازگشت به دوران پر افتخار خود با Honor 3X می‌خواهد یک Honor X دیگری را معرفی و عرضه کند. در انتهای این تیزر تبلیغاتی اعلام می‌شود که شرکت قصد دارد گوشی جدید خود را با نام Honor 9X در ۲۳ جولای (اول مرداد ماه) معرفی کند. همچنین تصاویری از گوشی و بسته‌بندی گوشی در این تیزر قابل مشاهد است.

 

متأسفانه هیچ اطلاعات دیگری مربوط به سخت افزار مورد استفاده شده در گوشی در این تیزر بیان نمی‌شود و فقط در انتها تاریخ عرضه ذکر می‌شود. به صورت معمول این گوشی‌ها ابتدا در چین عرضه می‌شوند و ماه‌ها بعد در بازار‌های هند و اروپا در دسترس برای خرید خواهند بود.

 

امّا انتظار میرود این گوشی از یک پردازنده‌ی کرین ۸۱۰ استفاده کنند و بهبود‌هایی در دوربین‌های فیلم‌برداری آن لحاظ شود و از یک باتری با قدرت بالا ۴۰۰۰mAh برای استفاده‌ی بیشتر در طول روز بهره ببرند. همچنین از پردازنده‌ی گرافیکی Turbo 3 که بر روی کرین ۸۱۰ نصب می‌شود استفاده کنند تا عملکرد بهتری در هنگام بازی کردن داشته باشد.

 

با توجه به شدت گرفتن رقابت در قیمت‌گذاری محصولات با توجه به گوشی‌های ارزان قیمت موجود در بازار از جمله Realme X و گوشی‌های شرکت شیائومی مانند Redmi Note 7 Pro انتظار می‌رود با عرضه‌ی گوشی جدید هوآوی بر رقابت افزوده شود. همچنین انتظار داریم نسخه‌ی دیگری از این گوشی با نام Honor 9X Pro با دوربین سه‌گانه و دوربین سلفی pop-up عرضه شود. بر اساس گزارش‌های قبلی می‌دانیم رنگ‌بندی متفاوتی را در این گوشی شاهد خواهیم بود. و ما احتمالاً شگفت زده شویم به خاطر اینکه ممکن از بلاخره هوآوی در گوشی‌های X خود از رابط USB-C استفاده کند.

 

به زودی و کمتر از دو هفته‌ی دیگر تمام مشخصات مربوط به این گوشی را خواهیم فهمید.