احتمال حضور آیفون پرو در بین محصولات ۲۰۱۹ اپل!

طبق گزارش ها ، کمپانی اپل iPhone Pro را در بین آیفون های ۲۰۱۹ عرضه خواهد کرد. انتظار می رود دنباله ای برای مدل های آیفون های سال قبل یعنی iPhone XS، iPhone XR و iPhone XS Max در ماه سمپتامبر منتشر شود. یکی از مهم ترین چیزهای که در رندرهای این محصولات به نظر می رسد، دوربین سه گانه درون یک ماژول مربعی شکل است.

مک رومرس (MacRumors) گزارش کرده که یک حساب کاربری ناشناس در توییتر که ثابت شده از منابع قابل اعتماد کمپانی اپل است، پیشنهاد داده است که یکی از آیفون های سال ۲۰۱۹، نام Pro را داشته باشد. این شایعه توسط CoinX منتشر شده که اولین شخصی بود که نام آیفون XS، XR و XS Max را منتشر کرد. این حساب کاربری همچنین اعلام کرده بود که جک هدفون از مدل های iPad Pro 2018 حذف شده است! جدیدترین توئیت از این حساب کاربری در قالب یک سوال مطرح شده است که گفته می شود بخشی از برنامه های اپل برای نامگذاری طرح آیفون های خود، را فاش می کند.

با این حال، کمپانی اپل ممکن است در نظر داشته باشد امسال دو آیفون کاملاً جدید را به بازار عرضه کند. شایعاتی مبنی بر این که سه جانشین آیفون سال گذشته فقط به روزرسانی های داخلی را دریافت می کنند، در حالی که دو آیفون جدید آنهایی هستند که دوربین های سه لنز دارند وجود دارد.

تا کنون مشخص نشده است که نام iPhone Pro به کدام یک مدل های سال گذشته داده شود که این موضوع به تعداد آیفون های منتشر شده باز می گردد. همانند هر شایعه دیگری، نام iPhone Pro بدون اعلام رسمی اپل تایید نشده است، اما طرفداران فقط باید یک ماه صبر کنند تا همه چیز راجع به آیفون های ۲۰۱۹ بدانند!