از این پس می توانید بلیط های قطار Eurostar را با تخفیف از Google Pay دریافت کنید.

Google Pay از روزهای اولیه ی شروع ویژگی پرداخت در اندروید به طور پیوسته بهبود یافت و با توانایی هایی مانند ذخیره کارت های پانسیون، کوپن ها و کارت های اعتباری که این روزها به همان اندازه در iOS مفید هستند مورد توجه قرار گرفت.

تا به حال شما قادر به رزرو بلیط حمل و نقل محلی تنها در برخی از شهرستان ها بوده اید، اکنون این برنامه به شما این اجازه را می دهد که بلیط قطار خود را به هر مقصد خرید کنید. این شرکت نخستین شریک بین المللی راه آهن محسوب می شود.

اگر قصد سفر به بین لندن در انگلستان و برخی از شهرهای پایتخت اروپا (مانند پاریس، آمستردام و بروکسل) را داشته باشید و همچنین مایل باشید که به آسمان نروید و زمینی سفر کنید، قطار های Eurostar یک گزینه ی سریع و لوکس است که می تواند بدون صرف زمان انتظار در فرودگاه به سرعت شما را به مقصد برساند.

مشتریان Eurostar از این پس می توانند بلیط خود را از برنامه ی Google Pay رزرو و دریافت کنند.

این تنها بخشی از پیشنهاد این شرکت برای کاهش ضایعات کاغذی می باشد و با تشویق کاربران برای استفاده از بلیط های تلفن همراه به جای بلیط کاغذی این هدف را دنبال می کند. دلایل بیشتری برای استفاده از این برنامه و قابلیت های جدید نیز وجود دارد.

برای دریافت بلیط قطار Eurostar شما باید از Google Pay با یک دستگاه تلفن اندروید یا Lollipop یا دستگاه های بهتری استفاده کنید. هنگامی که شما بلیط خود را در برنامه  یEurostar  خریداری کرده اید، با دکمه ی Save to phone  می توانید در تلفن خود بلیط را داشته باشید.