استیکر جدیدی به قسمت استوری اینستاگرام اضافه شده است

استیکر جدیدی به استوری اینستاگرام اضافه شده است که به کاربر اجازه می دهد از فالوور هایش بپرسد که آیا می خواهند به یک گروه چت وارد شوند؟ آنها پاسخ می دهند و کاربر می تواند تصمیم بگیرد چه کسانی به گروه اضافه شوند.این ویژگی جدید استیکر chat نام دارد که به دیگر استیکر های استوری اینستاگرام مانند نظرسنجی،سوال،اشارات،مکان،هشتگ،شمارش معکوس و … اضافه شده است.

استیکر chat نسبتا ساده است و اینستاگرام آنرا برای افرادی که میخواهند یک گفتگوی بزرگ گروهی برای مکالمه و یا گفتگو درباره طرحی خاص داشته باشند ایجاد کرده است.

اگر کاربری در استوری خود از استیکر chat استفاده کند،فالوور هایش می توانند با استفاده از لمس استیکر فوق ،برای ملحق شدن به گروه درخواست بدهند. صاحب استوری می تواند از طریق direct هایش به کاربرانی که درخواست ورود داده اند پاسخ دهد و مجوز ورود آنها را تایید یا رد کند.

این ویژگی بنظر میرسد برای افرادی ایجاد شده است که می خواهند با دوستان حقیقی خود در اینستاگرام تعامل داشته باشند. مطمئن نیستم که سلبریتی ها و هنرمندان چگونه از این ویژگی استفاده خواهند کرد . شاید آنها بخواهند با طرفداران خود گفتگویی داشته باشند اما انجام اینکار کمی مشکل است.چیزی که مشخص است این است که اینستاگرام این ویژگی را برای بالا بردن تعداد فالور های سلبریتی ها اضافه نکرده است بلکه مکانی را فراهم میکند که اعضا بتوانند محتوایی را به اشتراک بگذارند و یا درمورد چیزی که دوست دارن به گفتگو بپردازند و مشخصا هر کس با توجه به نیاز و علاقه اش از این ویژگی استفاده خواهد کرد.