امنیت را با خرید دوربین های Arlo به خانه ی خود ببرید و یک لامپ هوشمند دریافت کنید.

شرکت Arlo یکی از برندهای معتبر وسایل الکترونیکی حوزه ی امنیت مانند دوربین های هوشمند می باشد. این شرکت دارای محصولات برتری است که به راحتی کار میکنند و نصب آن ها نیز به دلیل استفاده از اجرای بدون سیم بسیار آسان است.

دوربین های Arlo Pro 2 در حال حاضر در فروشگاه های اینترنتی مانند Best Buy و آمازون با قیمت ۵۵۰ دلار به ازای ۴ دوربین و ۲۹۹ دلار برای ۲ دوربین به فروش می رسند که در مقایسه با قیمت خرده فروشان ۵۰ دلار کمتر از گذشته است. با خرید این دوربین ها دو عدد لامپLED  و یک هاب به قیمت ۶۰ دلار هدیه داده می شود. همچنین اگر کاربران به ۴ دوربین نیاز نداشته باشند، می توانند ۲ دوربین ۴۸۰ دلاری که به قیمت ۲۹۸ دلار کاهش یافته است را بدون لامپ هوشمند و هاب خریداری کنند.

در بررسی دوربین های هوشمند Arlo Pro 2 ویژگی هایی نظیر عمر مفید باتری با توجه به استفاده از قابلیت های بی سیم، توانایی پشتیبانی از فیلم های p 1080 ، ذخیره سازی از طریق هاب و سهولت استفاده از برنامه ی ذخیره سازی ابر که به شما یک هفته ذخیره سازی رایگان می دهد به چشم میخورد. شما می توانید چهار دوربین Arlo را در فروشگاه های Best Buy و آمازون خریداری کنید اما تنها در فروشگاه آمازون این دوربین ها همراه با لامپ است.