اولین بررسی ها ازماشین ۲۰۱۹ Chevy Blazer

برای شروع باید بگوییم، ظاهر Blazer از خودروهای سری شورلت بیشتر از مدل کامیون های بزرگ خود استفاده می کند، و بیشتر   طراحی خود را از   کامارو به ارث برده است. Blazer زاویه ای و پرسرعت است، از چراغ های تیز و جلو بندی دندانه داراستفاده میکند به مشخصات هندسی و ستون های قدرتمند آن نگاهی بیندازید.  شخصا، من فکر می کنم این یکی از بهترین ماشین ها در کلاس متوسط ​​ است .

طراحی داخل ماشین احساس راحتی را به انسان منتقل میکند، . طراحی کابین ساده است و عمدتا به خوبی ساخته شده است. در کل در کابین، چیزهای کوچک زیادی وجود دارد که برای کشف سرگرم کننده است. از علامت های قرمز مدل RS من  به پورت های روشنایی USB پیشرفته آن پی بردم که سبک جدیدی از سیستم روشنایی را به خوب پیاده سازی کرده است.

اما این هم یک Blazer متفاوت از دیدگاه ساختاری است. برای شروع،باید گفت که این ماشین توسط یک چرخ دنده جلو، ساخت و ساز یکپارچه  ، تنظیم بدنه بر روی قاب از Blazer قدیمی پایه الگو برداری کرده است است. 

اگر شما ماشین را به ۳٫۶ لیتری V6 ارتقا دهید، با ۳۰۸ اسب بخار و ۲۷۰ پوند گشتاور مواجه خواهید شد. این نسخه قویتر از Blazer قدیمی است  و همچنین دارای یک انتقال اتوماتیک ۹ سرعته است و همچنان استاندارد با درایو چرخ جلو است، اما شما می توانید مدل های V6 را با سیستم پیشرفته دوقلو کلاچ Chevy’s full-wheel drive بدست آورید – اساسا، به این شکل عمل می کند یک وسیله نقلیه FWD در بیشتر موارد، تا زمانی که نیاز به قدرت یا کشیدن عقب باشد. البته، بزرگ شدن با قدرت همراه با کارایی راحتی است: مدل V6 با ۲۰ کیلومتر بر ساعت در  بزرگراه ۲۷ مایلی با هلی کوپترمیتواند رقابت کند . رانندگی جلو و یا ۱۸ مایل در دقیقه در شهر و بزرگراه ۲۵ مایلی در هر کیلومتر میتواندحرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید