اپلیکیشن یوتیوب برو به ۱۱۰کشور گسترش میابد

You tube go یکی از برنامه های است که زیر مجموعه گوگل محسوب میشود با هدف افزایش و اشتراک گذاری  اطلاعات افراد در نقاط مختلف جهان بخصوص کشورهای در حال توسعه و به اشتراک گذاشتن آنها به صورت ویدیو عمل میکند، یوتیوپ اطلاعات دریافتی را به وسیله داده ها و سرور در خود نگاه میدارد تا کاربران بتوانند از آنها استفاده کنند.

یوتیوب گو به بیش از ۱۳۰ کشور کار خود را گسترش خواهد داد، این برنامه در گوگل پلی به کشورهای از قبیل آمریکای مرکزی و جنوبی، کشورهای خاورمیانه و بخشی از آفریقا سرویس میدهد، یوتیوپ همچنین قبل از انتشار به صورت نسخه بتا در کشور اندونزی و هند راه اندازی شده است.

اینترنت و موبایل همچنان در بسیاری از نقاط جهان به عنوان یک امر لوکس شناخته میشود، و اپلیکیشن یوتیوپ برو به اشخاص این اجازه رو میدهد که ویدیوهای یوتیوب را به فضای داخلی گوشی خود ذخیره کرده و هر زمان با اتصال به اینترنت و wifi از ویدیوها استفاده و لذت ببرند.

برای ارسال ویدیو در یوتیوپ ابتدا برنامه You tube go را باز کنید و روی دریافت کلیک کنید و فیلم مد نظر را از فضای داخلی که در دسترس دارید انتخاب کرده مانند air drop عمل میکند که گوشی ها به وسیله بلوتوث برای شناسایی همدیگر استفاده میکنند و فایل های مد نظر را انتقال میدهند.

در گذشته تنها کاربران قادر بودن یک ویدیو را در لحظه و تایم مشخصی ارسال کنید، اما با بروز شدن برنامه You tube go شما میتوانید چندین فیلم را ارسال کنید، برای پخش برنامه و فیلم در یک دستگاه جدید یوتیوب برو برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی ارتباط با سرورهای خود داشته و برای دانلود مسایل امنیتی را مد نظر قرار داده است.