اپل در سال ۲۰۲۰ چهار گوشی iPhone عرضه می‌کند

بنا بر گزارش منتشر شده از پایگاه خبری JPMorgan نشان می‌دهد شرکت اپل برای افزایش فروش خود در سال ۲۰۲۰ قصد دارد چهار مدل گوشی جدید را عرضه کند. با توجه به آنالیز‌های انجام شده انتظار می‌رود گوشی‌های جدید اپل هر سه دارای صفحه نمایش OLED و فن‌آوری ارتباطی جدید ۵G باشند و دست کم دو تا از آن‌ها دوربینی با قابلیت TOF داشته باشند. دوربین ToF یا زمان پرواز، دوربین جدیدی است که فرآیند کاری آن به این صورت است که با عمق و مسافت کار می‌کند، به این معنا که یک پالس از نور فروسرخ به صحنه ارسال می‌کند و مسافتی که این نور تا هر پیکسل طی می‌کند را اندازه می‌گیرد. گفته می‌شود که این دوربین‌ها به زودی جای سیستم‌های عمق‌بین دوربین دوگانه در گوشی‌های هوشمند را خواهد گرفت چون اطلاعات دقیق‌تری در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

اپل معمولاً عرضه‌ی محصولات جدید خود را در ماه سپتامبر (شهریور ماه) درست در زمان تعطیلات فصل انجام می‌دهد.

گوشی‌های اپل همیشه به بازار جهت و ارزش داده‌اند و همیشه بیشتر انتظارات مشتریان خود را برآورده کرده‌اند. مطمئناً بسیاری در انتظار عرضه‌ی این گوشی‌ها از سوی شرکت اپل هستند.

از آنجایی که آقای تیم کوک تمایلی به عرضه‌ی فقط یک مدل از گوشی را ندارد انتظار می‌رود این پرچم‌دار جدید با صفحه نمایش OLED در سایز‌های ۵٫۴، ۶٫۱ و ۶٫۷ اینچی در دسترس کاربران قرار گیرد. تمام این فعالیت‌ها و بروزرسانی‌ها برای بازگشت به رشد فروش است. انتظار شرکت برای فروش در سال ۲۰۲۰ چیزی فراتر از سال ۲۰۱۹ است.