بازی حدس استادیوم های فوتبال

بازی حدس استادیوم های فوتبال سرگرم شو,کلی اطلاعات کسب کن,لذت ببر

‏بازی اندرویدی استادیوم  یک بازی در سبک بازی های حدسی است که شما در این بازی باید با دیدن تصاویر استادیوم ها نام آن ورزشگاه را حدس بزنید.

در این صورت هم شما بازی کرده اید و سرگرم شده اید هم این که اطلاعات خودتان را بالا برده اید و در مورد فوتبال و باشگاه های فوتبال در سراسر جهان اطلاعات بیشتری کسب کرده اید.

این بازی جذاب و سر گرم کننده در ۴۲ مرحله به حدس ورزشگاه های فوتبال در سراسر دنیا می پردازد.ورزشگاه هایی از قاره آسیا,اروپا,آمریکای جنوبی ومرکزی و… .  در چالش حدس استادیوم های فوتبال شرکت کن,سرگرم شو,اطلاعاتت در مورد فوتبال رو محک بزن وبه رخ دیگران بکش. در ضمن کلی اطلاعات مفید وجالب در مورداستادیوم های معروف در سرتاسر دنیا و ورزشگاه های زیبا وعجیبی که تا حالا اسمشون رو نشنیدیدوشناخت ندارید کسب کنید.

 

با استفاده از کمک هایی که در طول بازی برای شما فراهم شده است میتوانید در صورتی که نام ورزشگاهی را نمی دانید با بهره گیری از این کمک ها سریع تر به جواب برسید و مراحل بیشتری را پشت سر بگزارید.

‏نکته ای که باعث جذاب تر شدن این بازی می شود این است که شما در حین انجام این بازی سرگرم کننده اطلا عات فوق العاده وکمتر شنیده شده ای در مورد تاریخچه ورزشگاه ها,نوع معماری,ظرفیت آنها,نکات منحصر به فرد,اسطوره های باشگاه ها و… کسب میکنید.
‏بازی رایگان است و به کمک سکه هایی که در اختیار دارید میتوانیداز راهنمایی های بازی استفاده کنید. در ضمن اگر سکه هایتان تمام شد نگران نباشید.میتوانید از خرید درون برنامه ای این بازی برای به دست آوردن سکه استفاده کنید.خرید درون برنامه ای توسط مایکت پیاده سازی شده است.فقط یادتان باشد حتما قبل از نصب بازی اپ مایکت را دانلود کنید تا در اجرای برنامه مشکلی نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید