با بهترین نرم افزار های تغییر صدا آشنا شوید

وقت آن رسیده شده که به صورت حرفه ای دوستان و اطرافیان خود را غافلگیر کنید. نرم افزار های تغییر صدا معرفی شده در این مقاله تغییرات خوبی در صدای شما ایجاد خواهند داد.

حتما برای بسیاری از ما پیش آماده که خواسته ایم با دوستان خود تماس گرفته و صدای خود را عوض کنیم، اما به دلیل عدم تسلط و مهارت در این زمینه شکست خورده ایم.

نرم افزار های زیادی برای کمک به شما وجود خواهد داشت که می تواند صدای شما را در هنگام مکالمه تغییر دهد. بعضی از این نرم افزار ها حتی قابلیت ضبط مکالمه را نیز دارند. پیدا کردن از این دست نرم افزار ها کار آسانی نیست. اگر در این زمینه سردرگم شدید بهتر است نگاهی به لیست پیشنهادی برنامه های ما بیندازید. مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد. بعضی از این ها مخصوص پلتفرم اندروید و بعضی مخصوص گوشی های شرکت اپل هستند.

 

Snapchat

شاید عموم مردم snapchat را به خاطر وجود تغییرات در چهره افراد بشناسند. این نرم افزار علاوه بر امکان تغییر چهره، امکان ضبط صدا و تغییر آن را نیز به همراه دارد.
هم چنین افکت های زیادی برای نوع صدای خروجی شما در snapchat تعبیه شده است.
این نرم افزار هم در سیستم عامل اندروید و هم iOS قابل دریافت است.

Best voice changer

این نرم افزار که مخصوص سیستم عامل اندروید است، اپ مطمئن و کارآمدی در زمینه تغییر صدا است.
شما میتوانید در این نرم افزار پس از تقلید صدا، فایل خروجی را ذخیره سازی کنید. در این نرم افزار قابلیت اجرای یک فایل از حافظه گوشی و اعمال تغییرات در آن نیز وجود دارد. Best voice changer رایگان است اما تبلیغات زیادی در آن مشاهده می‌شود.

Call voice changer

اگر شما به دنبال نرم افزاری برای تغییر صدا هنگام مکالمه با افراد هستید، قطعا call voice changer یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.
شما باید قبل از شروع مکالمه نرم افزار را اجرا کرده و سپس تماس خود را برقرار کنید. این نرم افزار دارای دو نسخه رایگان و پولی است. در نسخه رایگان شما تنها ۲ دقیقه میتوانید صدای خود را در حین مکالمه تغییر دهید. اگر شما نیاز به مدت زمان بیشتری دارید، قیمت هر ۵ دقیقه اضافی یک دلار است.
این نرم افزار برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه شده است.

Funny call

این نرم افزار نیز به شما امکان تغییر صدا در حین مکالمه را خواهد داد. funny call به نسبت call voice changer رابط کاربری ساده تری دارد، اما به شما اجازه ضبط مکالمه را نخواهد داد. نصف افکت های موجود در این نرم افزار رایگان هستند. تبلیغات آزار دهنده فراوانی در funny call وجود دارد.
متاسفانه شما فقط ۳۰ ثانیه اول از مکالمه را میتوانید به صورت رایگان از برنامه استفاده کنید. قیمت هر دقیقه مکالمه اضافی ۱ دلار است.
این نرم افزار تنها برای پلتفرم iOS منتشر شده است.

Voice changer

افکت های موجود در این نرم افزار بسیار متنوع بوده و دست شما را در انتخاب آن ها کامل باز گذاشته است. شما میتوانید هم از فایل های موجود قبلی برای تغییرات صدا استفاده کرده و یا در همان لحظه صدای خود را تغییر دهید.
متاسفانه امکان تغییر صدا هنگام مکالمه در این نرم افزار وجود ندارد. Voice call changer فقط برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید