برای دسترسی به امکانات بالا از Google Home در گوشی خود استفاده کنید.

فقط فرمان را به بلندگو یا هاب خود بدهید و انتخاب های شما به گوشی شما ارسال می شود. بهترین سرویس ساخته شده در دستیار گوگل

انتخاب یک سرویس
اگر تابحال به هیچ یک از اهداف خدماتی مورد نظرتان نرسیده اید، صفحه اصلی Google Home می تواند به شما در انتخاب سرویس مورد نظر کمک کند. با دستور هایی مانند “سلام، گوگل، رفتن  به مقصد مورد نظرتان را تجربه کنید.

با دادن لیستی از داده ها به دستیار گوگل  در منطقه خود، از جمله Lyft و Uber، دستیار گوگل  به شما پاسخ خواهد داد. این لیست شامل قیمت ها و زمان انتظار است، بنابراین شما می توانید سریع ترین و مقرون به صرفه ترین  را انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید، در صورتی که خدمات این سرویس را در منطقه خود ندارید. Google Assistant قادر نخواهد بود به شما کمک کند  اگر مطمئن هستید که در منطقه خود این  خدمات را دارید و Google Assistant گزینه های مربوطه را ارائه نمی دهد، دوباره امتحان کنید. تا تمام گزینه ها نمایان شود.

حمل و نقل با سرویسی که به آن اعتماد دارید
اگر شما خدمات دقیق حمل و نقل  می خواهید، Google Assistant هنوز هم می تواند به شما کمک کند. مثلا بگویید “سلام، گوگل، من یک ماشین به (مقصد مورد نظر)” میخواهم.

 

یک ماشین را رزرو کنید و سرویس حمل و نقل خود را در مسیر خودتان قرار دهید.

اگر از خانه خود بخواهید سرویس حمل و نقل خود را رزرو کنید، ترافیک فعلی و قیمت تخمین زده شده برای خدمات در دسترس را در صفحه نمایش خود خواهید دید و  اطلاعاتی در مورد قیمت ها و زمان انتظار برای گوشی شما ارسال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید