بررسی آرشیو باورنکردنی تبلیغات و عکس های شرکت اپل

سام هنری یک طراح گرافیکی و بازاریاب یک آرشیو باور نکردنی از محصولات تبلیغاتی شرکت اپل که مربوط به سالهای ۱۹۷۰ است را جمع آوری کرده و آن ها را در یک پوشه در دراپ  باکس برای کسانی که علاقه دارند  بارگذاری کرده است. این پوشه شامل صدها فیلم و تصویر از محصولات شرکت اپل است، این موضوع یک فرصت مناسب برای سفر به خاطرات قدیمی است.

سام هنری این موزه مینیاتوری آنلاین را در چند سال و دهه با دقت سازماندهی کرده است و از طریق آن به کاربران اجازه می دهد که ببینند چگونه شرکت اپل در طول سالها محصولات خود را به فروش رسانده است. این آرشیو به طور عمده شامل تبلیغات تلویزیونی است اما ویژگی های تبلیغاتی، عکس های محصولات و تبلیغات چاپی نیز در این آرشیو وجود دارد. یادداشت های سام هنری نشان می دهد که او چندین سال قبل از آنکه کانال  ویدئوهای اپل در یوتیوب متوقف شود این کار را آغاز کرده بود.

این آرشیو محدوده وسیعی از محصولات را شامل می شود. مراسم نمادین سوپر بول در سال ۱۹۸۴ از ریدلی اسکات نیز در این آرشیو وجود دارد همچنین قسمتی در این آرشیو نشان دهنده جایگاه Apple PowerBook در روز استقلال است. این آرشیو تا امروز نیز ادامه دارد و به شما این امکان را می دهد تا همه چیز را از تبلیغات اولیه برای نرم افزار Apple iTunes، آی پاد، آی فون و آی پد را ببینید. در این آرشیو تعدادی از فیلم های ساخته شده برای اعلام محصولات مختلفی که ممکن است شما در کمپانی بزرگ کینوت ببینید، سخنرانی های استیون جابز و مدیران شرکت های دیگر و سایر موارد است.

و در آخر این آرشیو در واقع یک سفر جالب برای طرفداران محصولات اپل است که می توانند ساعت ها را به دیدن آن بگذرانند.