بررسی دوربین گوشی Samsung M30

سری M گوشی های Samsung، میان رده محسوب می‌شود و نباید توقع بالایی از آن ها در زمینه های مختلف داشته باشیم. اما بررسی بعضی از قابلیت های مهم گوشی خالی از لطف نیست. ما اکنون به بررسی گوشی Samsung M30 خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

M30 نسبت به مدل قبل تر خود یعنی M20، از لحاظ سخت افزار های دوربین کمی ارتقا پیدا کرده است. نرم افزار دوربین سامسونگ کمافی‌السابق تغییر خاصی نکرده است و از همان مدل ثابت خود در این گوشی استفاده شده است.

۳ دوربین در پشت M30 تعبیه شده است که هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارد. دوربین اصلی گوشی کیفیتی ۱۳ مگاپیکسلی دارد. دوربین دوم که ultra wide است دارای کیفیتی ۵ مگاپیکسلی است و دوربین آخر که قابلیت عمق بخشی به تصاویر را دارا است، کیفیتی ۵ مگاپیکسلی به همراه خود دارد. سامسونگ در کنار این ۳ دوربین، یک فلش LED قرار داده‌است. لازم به ذکر است که دوربین سلفی گوشی کیفیتی ۱۶ مگاپیکسلی دارد.

اگرچه کیفیت تصاویر شما را شگفت زده نخواهند کرد ولی به نسبت قیمت گوشی، شما تصویر خروجی قابل قبولی را خواهید دید. در نور کافی و در طول روز به کمک دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی گوشی، تصاویری با کیفیتی حاصل می‌شود که جزئیات اشیا در عکس به خوبی نمایان است.

سامسونگ در این گوشی از قابلیت HDR بهره گرفته که به شما توصیه میکنیم در هیچ زمانی آن را در حالت خاموش قرار ندهید.

در نور کم و در حالت شب، تصاویر گرفته شده با M30 چنگی به دل نمی‌زنند و دستاورد به خصوصی در این زمینه ندارند. در این حالت همه جزئیات تصویر مشخص نیستند.

و اما دوربین سلفی…

دوربین سلفی این گوشی کیفیت قابل قبولی را به نمایش گذاشته است، به طوری که جزئیات به خوبی قابل نمایش اند و کیفیت تصاویر رضایت بخش است. رنگ اشیا نیز در دوربین سلفی بسیار به واقعیت نزدیک است.

باید توجه داشته باشید که این گوشی نمی تواند با کیفیت ۴K فیلم برداری کند و شرکت سامسونگ در این گوشی سقف کیفیت را ۱۰۸۰ پیکسلی قرار داده است.