برنامه های تناسب اندام برای آیفون

اگر به دنبال کاهش وزن، کارکردن بر روی تناسب اندام  یا خوردن غذای بهتر هستید، آیفون شما می تواند یک ابزار کمک کننده باشد، البته در صورتیکه برنامه خوب و مناسبی روی آن نصب داشته باشید. خوشبختانه ما در دریایی از برنامه های کاربردی در اپ استور غرق شده ایم که می توانند به ما برای سلامتی و تناسب اندام کمک کنند.

برخی اوقات، مزایای سلامتی که با ورزش کردن به دست می آوریم آنقدرها هم راضی کننده نیستند که به خاطر آنها از خانه خارج شویم و ورزش کنیم. این برنامه ها با الهام بخشیدن و با انگیزه نگه داشتن شما را ترغیب می کنند تا از این فرصت ها برای ورزش کردن استفاده کنید. ما در اینجا ۳ مورد از بهترین برنامه های کاهش وزن و تناسب اندام آیفون را معرفی می کنیم.

 

NIKE TRAINING CLUB

این برنامه دارای مجموعه ای از ورزش های ۳۰ تا ۴۵ دقیقه ای است که شما می توانید براساس هدف و سطح تناسب ایده آل تان از آنها استفاده کنید. نکته مهم این است که برنامه با ویدیوهای کوتاهی که نحوه انجام هر تمرین را نشان می دهند، طریقه درست اجرای حرکات را به شما توضیح می دهد و حتی اجازه می دهد هنر ها و دستاوردهایتان در اجرای حرکات را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 

CARROT FIT

این برنامه با کمک هوش مصنوعی ساخته شده تا هرآنچه برای حرکت دادن شما نیاز است از قبیل: تهدید کردن، الهام بخشیدن، مسخره کردن و رشوه دادن را انجام دهد! در واقع یک انگیزه بخش شگفت انگیز است که یک تمرین هفت دقیقه ای به شما نشان می دهد که نیاز دارید ۱۲ ورزش تنبیهی ۳۰ ثانیه ای انجام دهید و اگر نتوانید آنها را انجام دهید شما را مورد سرزنش قرار می دهد!

در شکل زیر می بینیم که اگر این شخص وزن کم کرده باشد، برنامه به او پاداش می دهد و در غیر این صورت او را به گریه خواهد انداخت! (تنبیه کردن)

 

ARGUS

 کالری ها و قدم های شما را می شمارد!

این برنامه یک ردیاب فعال است که خوابیدن، ضربان قلب، کالری های دریافتی و مصرفی و … شما را زیرنظر دارد! این برنامه همچنین چالش هایی برای غلبه به عادات بد و همچنین گزینه ای برای نوشتن برنامه تمرینی برای شما پیشنهاد می دهد. شما حتی می توانید مواد غذایی که می خورید را با اسکن کردن بارکد آنها، برای دنبال کردن میزان کالری های دریافتی وارد برنامه کنید!