برنامه های کاربردی دویدن برای اندروید و آی او اس

دویدن یکی از بهترین راه ها برای حفظ تناسب اندارم و سلامتی شماست. با این حال یکی از سخت ترین موارد درباره دویدن این است که انگیزه خود را از دست ندهید و به دویدن ادامه دهید تا به اندام ایده آل خود برسید.

خوشبختانه، تکنولوژی می تواند ابزار عالی برای با انگیزه و درگیر نگه داشتن شما باشد مخصوصا زمانیکه دیگر می خواهید کاری را رها کنید و دیگر ادامه ندهید.

در اینجا ما ۳ مورد از بهترین برنامه های دویدن که برای اندروید و آی او اس سازگار اند را جمع آوری کرده ایم.:

Runtastic

پزشکان توصیه می کنند که هر روز حداقل ۳۰ دقیقا ورزش کنید. این برنامه برای کسانی که دوست دارند به کتاب های گویا و یا پادکست ها در حین ورزش گوش دهند مناسب است. در این برنامه یکسری داستان هایی وجود دارند که می توانید هر کدام را به قیمت ا دلار خریداری کنید که هر کدام از آن ها ۴۰ دقیقه ای هستند و این زمان خیلی خوبی برای انجام یک تمرین خوب است.

 

Runkeeper

این برنامه نیز یکی دیگر از بهترین برنامه های دویدن می باشد که دارای جامعه ای با بیش از ۵۰ میلیون دونده است! با انگیزه ماندن، خیلی مهم است و رویکرد اجتماعی این برنامه، شاید بهترین ویژگی آن است که به شما  الهام می بخشد و با پاداش هایی، شما را با انگیزه نگه می دارد.

 

MapMyRun

این برنامه جامعه ای با بیش از ۴۰ میلیون نفر ایجاد کرده است که به نوبه خود جامعه بزرگی است و نشان می دهد این برنامه جزو بهترین هاست. در این برنامه ویژگی خاصی برای مسیرها وجود دارد که به افراد اجازه می دهد مکان های نزدیک برای دویدن را پیدا کنند. همچنین ابزارهایی برای ذخیره سازی و به اشتراک گذاری آنها در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آنها را به دیگر افراد نیز معرفی کنید.