بروزرسانی جدید برای Redmi Y2 و Redmi S2

برند Redmi از کمپانی شیائومی امروز یک بروزرسانی جدید از رام پایدار Android Pie را برای دو گوشی میان رده Redmi S2 در کشور چین و Redmi Y2 در کشور هند را منتشر کرد.این سیستم عامل جدید حجمی معادل ۱/۴ گیگابابت دارد و با شماره نسخه MIUI V10.3.3 عرضه شده است.

در این سیستم عامل جدید به شما امکان میدهد که جهت حفظ بیشتر حریم خصوصی خود،مخاطبین GOOGLE را قفل کنید،همچنین مشکل حذف نشدن مخاطبین موحود در سیم کارت نیز رفع شده است.

تغییرات کلی آپدیت جدید سیستم عامل اندروید پای :

۱ – اضافه شدن امکان قفل کردن مخاطبین Google

۲ – رفع مشکل حذف نشدن مخاطبین سیم کارت

۳ -اضافه شدن  امکان شخصی سازی ساعت لاک اسکرین برای کاربران و حذف پوسته های شخص ثالت

۴ – در آپدیت قبلی امکان باز کردن قفل گوشی بوسیله تشخیص چهره به سیستم عامل اضافه شد،در این آپدیت جدید در صورت عمل نکردن این ویژگی و ماندن در صفحه قفل ،از حسگر اثر انگشت برای رفع این مشکل و باز شدن قفل کمک بگیرید.

۵ – رفع ایراد عدم بازیابی اعلانها پس از دریافت.

۶ – نشان دادن مدت زمان مکالمه بدون استفاده از هندز در Game Turbo

۷ – رفع باگ ها و ایرادات کلی و بهبود عملکرد کلی سیستم

Redmi Y2 جانشین دو گوشی Y1 و Y1لایت میباشد.ابن میان رده اقتصادی برند Redmi با نمایشگر ۵/۹۹اینچی ال سی دی و تراشه اسنپدراگون ۶۲۵ در دو نسخه ۳/۳۲ گیگابایتی و ۴/۶۴گیگابایتی منتشر شد.مدل ۳/۳۲گیگابایتی این گوشی ۱۵۰ دلار و نسخه ۴/۶۴گیگابایتی آن ۱۹۵دلار قیمت دارد.

فبلت Redmi S2 نسخه پیشرفته Mi A1 می باشد و دیزاین و طراحی آن ترکیبی از Mi A2 شیائومی و Note 5 ردمی میباشد.این گوشی با نمایشگر۵/۹۹اینچی و تراشه اسنپدراگون۶۲۵ در نسخه ۳/۳۲گیگابایتی ۱۳۰دلار و در نسخه ۴/۶۴گیگابایتی ۲۰۴دلار بفروش میرسد.

به دلیل اینکه انتشار این آپدیت جدید در مرحل اولیه میباشد ممکن است که انتشار کلی آن در سطح بین الملل مدتی طول بکشد و در طی هفته های آتی در دسترس عموم ققرار بگیرد