بروزرسانی EMUI در ۱۸ مرداد

هوآوی قصد دارد در کنفرانس سالانه‌ی توسعه‌دهندگان در ۹ آگوست (۱۸ مرداد ماه) از پوسته‌ی جدید اندروید خود با نام EMUI 10 رونمایی کند. در این کنفرانس که به مدت دو روز برگزارش می‌شود انتظار می‌روید بیش‌ از ۵۰۰۰ توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار از سراسر دنیا در شهر دونگوان چین گرد هم آیند با هدف نشان دادن آخرین پیشرفت‌ها در دنیای تکنولوژی.

آقای وانگ که رئیس قسمت تجارت نرم‌فزار هوآوی است قرار است سخنران اصلی برای معرفی این پوسته‌ی جدید باشد. و درباره‌ی ویژگی‌های این بروزرسانی اطلاعاتی را در اختیار حضار قرار دهد.

تاکنون اطلاعات کمی درباره‌ی EMUI 10 که بر روی اندروید Q نصب خواهد شد در اختیار داریم. امّا مطمئناً یک تجربه‌ی بصری متفاوتی را با تغییر در آیکون‌ها همراه با تغییر در فونت‌ها ایجاد خواهد کرد.

با توجه به اخبار منتشر شده می‌دانیم که در این رابط کاربری جدید شاهد ویژگی‌هایی چون اشتراک گذاری با سرعت بالا، بهبود عملکرد اعلان‌ها، تنظیمات هوشمند جدید و سازگاری با گوشی‌های فولد یا تاشو و همچنین حالت Dark Mode خواهیم بود. این روزها حالت Dark Mode طرفداران بسیاری پیدا کرده است و شاهد استفاده از آن در برنامه‌ها، مرورگرها و رابط‌های کاربری بسیاری بوده‌ایم. در همین راستا هوآوی تصمیم گرفته است تا این قابلیت را به نسخه جدید رابط کاربری خود اضافه کند و تجربه بصری جدیدی را در اختیار کاربران به خصوص افرادی که علاقه بسیاری به استفاده از گوشی‌های هوشمند در شب دارند، قرار دهد.

حال باید دید در کنفرانس پیش‌رو در ۹ آگوست (۱۸ مرداد ماه) چه چیزی در انتظار طرفداران گوشی‌های هوآوی با رابط کاربری جدید آن است.