بزودی پیش‌ فروش گوشی گلکسی فولد آغاز خواهد شد

بعد از ماه‌ها تأخیر بلاخره شرکت سامسونگ پیش فروش گوشی گلکسی فولد را در ۴ اکتبر (۱۲ مهر ماه) در کشور هند آغاز خواهد کرد. این گوشی با گلکسی فولدی که اوایل امسال معرفی شده بود تفاوت‌هایی دارد و طراحی مجدد بر روی آن انجام شده است. برچسب قیمتی که برای این گوشی در نظر گرفته شده است حدود ۲۳۲۰ دلار است. به گفته‌ی شرکت، گوشی‌های پیش فروش شده در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر ماه) در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. با این وجود شما قادر خواهد بود پیش خرید این گوشی را از سایت رسمی شرکت سامسونگ انجام دهید این امکان برای ۳۵ کشور در دسترس خواهد بود.

 

شرکت سامسونگ برای خریداران این گوشی خدماتی را هم ارائه می‌دهد. به عنوان نمونه محافظ صفحه نمایشی را برای حفاظت بیشتر از صفحه نمایش به مدت یک سال در اختیار خریداران قرار می‌دهد که در صورت بروز حادثه و خرابی قابلیت تعویض یک باره برای آن وجود دارد. بیشتر نگرانی شرکت درباره‌ی این گوشی مربوط به صفحه نمایش آن است به همین خاطر است که این محافظ را همراه با گوشی ارائه می‌دهد.

 

سامسونگ به خاطر وجود دو صفحه نمایش AMOLED که در گلکسی فولد کار گذاشته است به خود می‌بالد. صفحه نمایش فولد دارای اندازه‌ی ۷٫۳ اینچی است و صفحه نمایش دیگر ۴٫۶ اینچی نیز می‌باشد. در داخل گوشی از چیپ‌ست قدرتمند اسنپدراگون ۸۵۵ با ۱۲GB رم و حافظه‌ی داخلی ۵۱۲GB استفاده شده است. این گوشی با رنگ مشکی کهکشانی عرضه خواهد شد. برای تأمین انرژی این گوشی از باتری با ظرفیت ۴۳۸۰mAh استفاده شده است که ظرفیت مناسبی برای این گوشی می‌باشد. به صورت کلی تعداد دوربین‌های به کار رفته در این گوشی ۶ عدد می‌باشد.

 

شما بزودی قادر خواهد بود این گوشی را سفارش دهید و شاهد نسل جدید گوشی‌های تاشو باشید. گوشی‌هایی که در زمان معرفی با سر و صدای زیادی معرفی شده‌اند.