بهترین بازی‌ها برای گوشی‌ هوشمند

امروزه بازی‌ با تلفن همراه به محبوب‌ترین فعالیت روزانه‌ی بسیاری از افراد تبدیل شده است. به گونه‌ای که در سال ۲۰۱۸ نیمی از درآمد جهانی این صنعت از طریق بازی‌های گوشی‌های هوشمند تأمین شده است. بسیاری از بازی‌ها، مستقل از بازی‌های کنسولی و بازی‌های رایانه‌ای مخصوص گوشی‌های هوشمند طراحی و ساخته می‌شوند. این یک واقعیت است که بازی‌های ساخته شده برای گوشی‌های هوشمند را می‌توان در هرجا و در هر وضعیتی انجام داد و این مطمئناً یکی از دلایلی است که باعث محبوبیت این بازی‌ها شده است. مهم نیست سیستم عامل شما اندوید است یا iOS، در اینجا به معرفی چندتا از بازی‌های محبوب برای هر دو سیستم عامل می‌پردازیم.

اولین بازی که آن را معرفی می‌کنیم بازی Alto’s Odyssey است. اگر به بازی‌های ماجراجویانه علاقه دارید این بازی می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. یک بازی شیک و اعتیادآور که از مکان‌های مخلفی عبور می‌کنید و امتیاز خود را افزایش می‌دهید. در این بازی باید از صخره‌ها دوری کنید و وظایف‌ تعریف شده را انجام دهید تا رتبه‌ی شما افزایش پیدا کند. این بازی هم بر روی سیستم عامل اندورید و هم iOS قابل اجرا می‌باشد.

بازی Banner Saga به همان خوبی که در کامپیوتر شخصی است در سیستم عامل‌های اندورید و iOS هم به خوبی اجرا می‌شود. در این بازی انسان‌ها، غول‌ها و شیاطین حضور دارند و همچنین قبایل مخلفی که در کدام دارای مهارت‌ها و تاکتیک‌های مخصوص به خود برای مبارزه هستند. این بازی شامل موسیقی متن، صدای کاراکتر‌ها و بسیاری از جلوه‌های بصری دیگر است با انتخاب‌های بسیار سخت در هنگام بازی و تلاش برای زنده ماندن در آخرالزمان.

بازی آخری که به بررسی آن می‌پردازیم Fortnite Battle Royale نام دارد. یک بازی با ژانر تیراندازی که بازی‌های بسیاری با این سبک در بازی‌های کنسولی و کامپیوتری ساخته شده است. تمام این بازی‌ها با یک ایده‌ی ساده شروع می‌شود، زنده ماندن. با چتر شیرجه بزنید اسلحه خود را آماده کنید، مهمات را بردارید و به مبارزه بپردازید. این سبک بازی طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد.