بهترین گوشی هوشمند برای عکاسی چیست، بررسی اجمالی iPhone ۱۱ Pro

اگر دنبال گوشی هوشمند مناسبی برای عکاسی می‌گردید، چیزی بهتر از iPhone ۱۱ Pro پیدا نخواهید کرد. دوربین های این گوشی، همانند یک دوربین عکاسی حرفه ای عمل می‌کنند.

iPhone ۱۱ Pro باتری مناسبی برای استفاده در طول تمام مدت روز دارد. علاوه بر آن در ثبت ویديو های اسلوموشن کیفیت خوبی را به جا گذاشته است. در کنار همه این ها،iPhone ۱۱ Pro صفحه نمایشی زیبا و روشن دارد. شاید طراحی نچندان جذاب این گوشی در ابتدا باعث نارضایتی شما شود، اما قابلیت های بی شماری که در این گوشی و عکاسی با دوربین های آن قرار گرفته است حتما رضایت شما را جلب خواهد کرد.

کافی است شما  iPhone 11 pro را در دست بگیرید تا تغییرات عمده ای که نسبت به نسل قبل گوشی های آیفون وجود دارد را حس کنید. اولین تغییر ملموس، کاهش وزن و نازک تر شدن iPhone 11 pro است. اگر شما از طرفداران گوشی های خوش دست و کوچک هستید، پس در خرید این گوشی عجله کنید.

صفحه نمایش

iPhone 11 pro از صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی بهره گرفته است. شما میتوانید آن را به راحتی در کف دست خود قرار داده و با آن کار کنید. رنگ های تصاویر، بسیار واضح و دقیق به نمایش گذاشته شده اند.

دوربین

قرار گرفتن ۳ دوربین قدرتمند در کنار هم، تصاویر فوق العاده با کیفیتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. شرکت آپل با ساخت iPhone 11 pro گوی سبقت را از شرکت گوگل در زمینه قابلیت عکاسی در شب گرفت. حال این گوشی مناسب ترین دوربین را برای عکسبرداری در نور کم و یا به اصطلاح شب دارد.

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که این تیم ۳ دوربینه در iPhone 11 pro، هیچ رقیبی را در عکاسی ندارند. لنز های به کار گرفته شده در این گوشی مشابه و کیفیتی ۱۲ مگاپیکسلی دارند.

بهبود قابلیت HDR هوشمند به نسبت مدل های قبلی سری آیفون از جمله ویزگی های ملموس در دوربین این گوشی است.

روی هم رفته، شما رقیبی برای عکسبرداری چه در شب و چه در روز برای iPhone 11 pro پیدا نخواهید کرد. برای اثبات این ادعا کافی است که تنها یک بار با دوربین این گوشی به عکسبرداری بپردازید. این گوشی از معدود گوشی های هوشمندی است که به شما اجازه ثبت عکس های با کیفیتی از ستارگان و ماه را می‌دهد.

تطابق سریع دوربین گوشی در نور های زیاد و کم از جمله ویژگی های دیگر دوربین های ۳گانه iPhone 11 pro است. اکثر گوشی در حالت عکسبرداری در شب تنها نور پس زمینه را روشن تر میکنند، اما در آیفون ۱۱ پرو از این خبر ها نیست. ثبت تصویر باکیفیت و با جزییات از تعهدات جدی شرکت اپل در قبال مشتریان خود است.

دوربین سلفی تعبیه شده در این گوشی نیز از لنز ۱۲ مگاپیکسلی بهره گرفته است.

قیمت

iPhone 11 pro هم اکنون در سه مدل با حافظه های داخلی متفاوت عرضه شده است که هر کدام قیمتی متفاوت دارند.

پایین ترین مدل آن که حافظه ای ۶۴ گیگابایتی دارد، چیزی حدود ۹۹۹ دلار قیمت دارد.

مدل ۲۵۶ گیگابایتی آن نیز هم اکنون با قیمت ۱۰۹۹ دلار در بازار های جهانی موجود است.

قدرتمند ترین مدل iPhone 11 pro که حافظه ای ۵۱۲ گیگابایتی دارد، ۱۱۹۹ دلار برای شما آب خواهد خورد.

دیدگاهتان را بنویسید