بهترین کنسول های بازی در ۲۰۱۹

یک کنسول بازی از بقیه بهتر است و ما از گفتنش ترسی نداریم .

 

 

این یک زمان عالی برای خرید بهترین کنسول بازی است. چندین گزینه در بهبود سخت افزار وجود دارد ، مانند پلی استیشن فور پرو سونی(PS4  PRO ) ، ایکس باکس وان ایکس مایکرو سافت و یک پلت فرم دیگر مانند پلی استیشن VR ( واقعیت مجازی ).اگر شما بودجه مناسبی دارید ، نسخه های اصلی این کنسول ها اکنون با قیمت های مقرون به صرفه تری به فروش می رسند.

 

 

البته ، جنگ بین سونی ، مایکروسافت و نیتندو ادامه دارد . این نسل از کنسول گری کاملا رقابتی است و دلایلی برای انتخاب همه آنها وجود دارد . اما ما فکر میکنیم که PS4 PRO بهترین کنسول بازی است که شما در سال ۲۰۱۹ می توانید خریداری کنید.

 

 

پلی اسیشن ۴ پرو 

بهترین

 

شما چرا باید این رو بخرید ؟

این بهترین نسخه از محبوب ترین کنسول است و بیشترین تعداد بازی ها را دارد.

برای چه کسانی است : همه افراد

قیمت آن چقدر است : ۴۰۰ دلار

 

برای چه پلی استیشن ۴ را انتخاب کردیم

پلی استیشن ۴ بهترین نسخه از محبوب ترین پلت فرم های بزای امروز است . همراه با کیفیت ۴K ، سازگاری با HDR 10 و کتابخانه  بازی های انحصاری ( PS4 ) که در حال حاضر بهترین پلت فرم دو شاخه ای و بازی است .

 

اکثریت زیادی از بازی های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس در هر دو سیستم عامل موجود هستند . اگرچه هر دو سیستم عامل امتیازات انحصاری خاصی دارند . پلی استیشن ۴( پرو یا استاندارد )  هر ساله بازی های انحصاری بیشتری را می بیند .

همچنین PS4 PRO به تعداد کمی از بازی های Well-known ( بازی های استقلال طلبی ) و Niche-titles مانند بازی نقش ژاپنی دسترسی دارد ک ایکس باکس وان ندارد.

 

این دلیل اصلی انتخاب ماست . PS4 PRO دارای بهترین بازی هاست و همین باعث می شود ک آنها تاحد ممکن خیره کننده به نظر برسند . ایکس باکس وان ایکس حتی از لحاظ فنی قوی تر است – اما فاقد آن است که اختصاصی داشته باشد و بازی های آن به اندازه ای کافی نیستند که بازی کنیم .

 

 

پلی استیشن ۴ همچنین در را برای شما باز می گذارد تا پلی استیشن VR را هم انتخاب کنید ، که همان طور که اشاره کردیم مقرون به صرفه ترین هدست VR هم در دسترس است . در این میان مایکروسافت تایید کرده است که پشتیبانی VR ، به ایکس باکس وان ایکس نمی رسد .

پلی استیشن VR
پلی استیشن VR

 

در حالی ک استفاده از ویژگی های پیشرفته پلی استیشن ۴ به عنوان پشتیبانی HDR دشوار است ، پیشرفت هایی ک در این بازی ها فراهم می کند این است که به لحاظ فنی بیشترین تاثیر را برای بازی می گذارد تا بیشترین تعداد بازی را در یک کنسول بازی کنید . اکثر بازی های اصلی نوعی از پشتیبانی را برای سیستم ارائه می کنند ، آیا بهتر است که framerate یا کیفیت ۴K یا پشتیبانی HDR را بهبود ببخشد و یا هر سه را بهبود ببخشد ؟