به روز رسانی اندروید ۱۰ در تلفن های هوشمند!!

سرانجام گوگل پس از شش ماه آزمایش نسخه ی بتا، اندروید ۱۰ را به صورت رسمی منتشر کرد. گوشی های پیکسل نسخه ی جدید سیستم عامل را طبق عادت خود به موقع به روز رسانی کرده اند. تلفن های وان پلاس نیز از اندروید ۱۰ به طور گسترده ای استقبال کرده اند، اما فقط از طریق Open Betas.

۱۲ سازنده ی تلفن های هوشمند دیگر هنوز به اندروید ۱۰ به روز نشده اند، به نظر می رسد احتمالا مدت زمانی طول بکشد تا پرچمداران محبوب مانند گلکسی اس ۱۰ و سری نوت آن این به روز رسانی را دریافت کنند. در این بین اولین ROM سفارشی مبتنی بر اندروید ۱۰ نیز در حال حاضر معرفی و منتشر شده است. این رام ها دارای GSI های جدید اندرویدی ۱۰ برای اجرای بهتر بازی ها هستند. تغییرات موجود در اندروید ۱۰ با تعداد فراوان خود موجب استقبال کاربران بسیاری شده است. از جمله حالت تاریک جدید در برنامه ها، ویژگی هایی مانند سیستم پیمایش ژست های جدید، تنظیمات پیشرفته و برخی از ترفندهای حریم خصوصی و بهبود مدیریت آن.

گوشی های پیکسل تقریبا محبوب ترین دستگاه ها در بین خریداران هستند، بنابراین بسیاری از آن ها از هفته ی گذشته به روز رسانی اندروید ۱۰ را دریافت کرده اند.