تبلت های Galaxy Tab S4 Wi-Fi مدل های VZW حالا با آپدیت اندروید ۹ در دسترس هستند .

تبلت Galaxy S4 ، تبلت شاخص سامسونگ و یکی از برترین تبلت های اندرویدی در بازار است . مدل های بین المللی این تبلت حدود دو هفته ی پیش آپدیت اندروید ۹ ( Android 9 pie ) خود را دریافت کردند و حالا نوبت به ورژن US Wi-Fi ( SM_T830 ) رسیده است .

این آپدیت حامل شماره های ورژنی T830XXU2BSD1/T830OXM2BSD1 است و فضایی در حدود ۱٫۵ گیگا بایت را اشغال می کند . هماطور که شما تصور میکنید ، این آپدیت شامل چیزهای زیادی است ، مانند آپدیت سرویس های One UI , revamped notifications و همچنین تغییراتی در سرویس Bixby و نیز بسیاری موارد دیگر . این آپدیت سرویس امنیتی مارچ را نیز شامل می گردد . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت Samsung’s official update docs مراجعه کنید .

اگر شما دارای این مدل تبلت US Wi_Fi S4 و تا به حال این آپدیت را روی تبلت خود نصب نکردید ، شاید بخواهید این آپدیت را برررسی کنید و روی تبلت خود نصب کنید . در مورد اینکه مدل های LTE با آپدیت اندروید ۹ pie در راه هستند هیچ حرفی نیست ، اما نمیتوان زمانی برای آن تصور کرد .

بر اساس سایت Verzon’s Update ورژن LTE تبلت S4 آنها حالا اندروید ۹ Pie را به خوبی دریافت کرده است . در حالی که آپدیت  Verizon با پچ امنیتی آپریل همراه بود ، که یکمی عجیب است که مدل Wi-Fi تنها پچ مارچ را دریافت میکند . تبلت داران S4 سایت Verizon ، باید مراقب باشند !