تبلیغات عجیب در اینستاگرام

آیا در اینستاگرام تبلیغات عجیب و غریب دریافت می کنید؟ در این مطلب به نحوه تصمیم گیری اینستاگرام برای نشان دادن تبلیغاتی که ممکن است شما آن ها را دوست داشته باشید می پردازیم.

اگر دوست دارید بدانید این برنامه چه اطلاعاتی از علاقه مندی های شما دارد، ممکن است لیستی پیدا کنید که شامل مکان هایی است که تاکنون ندیده اید، افراد مشهوری که تا به حال حتی اسم آنها را نشنیده اید و حتی سرگرمی هایی که هیچوقت نداشته اید! اما این لیست به زودی قرار است برای تبلیغ گران ارسال شود و شما پست های تبلیغاتی با همان مضمون را در میان پست های اینستاگرام خواهید دید.

اینستاگرام چگونه تعیین می کند که علاقه مندی های شما چیست و چگونه می توانید از مرتبط بودن تبلیغات آتی مطمئن شوید؟

برندهای مختلف از افراد تاثیرگذار اینستاگرام برای رسیدن به یک مخاطبان خاص  استفاده می کنند برای مثال تبلیغات لوازم آرایشی از طریق بیوتی بلاگرها. اما از آنجا که محتواهای تبلیغاتی برند شده توسعه می یابند اینستاگرام همچنان برای مشخص کردن و نمایش دادن پست هایی از صفحات اسپانسر شده بدون فالور، از لیستی از عناوینی مختلف که به صورت اتوماتیک تولید شده است استفاده می کند. اینستاگرام گفته است این عناوین تبلیغاتی مورد علاقه کاربران توسط منابعی از جمله افرادی که شما دنبال می کنید، تصاویر و ویدئوهایی که میبینید و لایک میکنید یا برایشان نظر می نویسید، تولید می شوند.

اینستاگرام همچنین از داده های حساب کاربری فیسبوک شما و حتی وبسایت ها و برنامه دیگری که از آنها استفاده می کنید هم برای پیدا کردن عناوینی که ممکن است در تبلیغات برای شما جذاب باشند استفاده می کند.