تریلر جدیدی سریال فانتزی HBO \”نیروی اهریمنی‌اش\” خبر از جنگی جدید می دهد

  HBO و BBC در تریلر سریال جدیدشان، “نیروی اهریمنی اش”، نشان از جنگی در دنیایی فانتزی میان کلیسایی مستبد و آنهایی که در برابر آن مقاومت می کنند، می دهد.

  برگرفته از سری کتاب های فیلیپ پلمن، سریال در دنیای موازی با ما قرار گرفته می باشد انسان قدرت تغییر شکل دارد و با موجودی حیوانی به نام دیمون همراه است، تجسمی از روح آنها. داستاندرباره لیرا بلاکا است( با بازی دافنه کین) دختری یتیم که در آکسفورد  زندگی می کند. وقتی بچه های اطراف او از جمله بهترین دوستش راجر ناپدید می شوند، او خانه را به مقصد قطب شمال ترک می کند تا او را پیدا کند، و در میان راه توطئه ای بزرگ را کشف می کند که به کلیسای مستبدی که دنیا را در کنترل دارد، مرتبط می باشد.

  آخرین تریلر منتشر شده نشان از جنگی اجتناب ناپذیر میان کلیسا و دگروه مقاومت دارد. لیرا در این میان گرفتار شده است: عمویش، لرد آزریل( با بازی جیمز مک آووی)، از گروه مقاومت است. مامور کلیسا خانم کلتر،( با بازی روث ویلسون) لارا را برای مقاصد شوم زیر بال و پر خود می گیرد. و خیلی زود معلوم می شود که او آزمایشات پیچیده ای انجام می دهد که شامل بچه ها نیز هست. در این راه، لیرا دستگاهی غیبگو به نام آلتیمیتر را بدست می آورد،با هوانوردی به نام لی اسکورزبی ( با بازیلین-مانول میراندا) و خرس قطبی ای مسلح  همراه می شود، و آنها را جمع می کند تا تیمی برای نجات دوستانش و جنگ با مقاصد شوم کلیسا بسازد.

  “نیروی اهریمنی اش”، سه گانه ای تاریک، ضد استبدادی( به علاوه پیش درآمد جدید با نام کتاب غبار) است که  در جست و جوی طبیعت اخلاقیات و فهم و هوشیاری قدم بر می دارد. اولین تلاش برای اقتباس از این داستان، فیلم قطب نمای طلایی سال ۲۰۰۷ بود که نتوانست موفق شود ، و سازندگان دیگر به خود زحمت ساخت دو بخش بعدی را ندادند.  در آخرین تریلر منتشر شده نشان از جانشینی با پتانسیل بالا برای سریال پرطرفدار و معروف بازی تاج و تخت دارد. سری کتاب های این داستان  قابلیت این را دارند که به اقتباسی بزرگ و قوی تبدیل شوند- قالب های شخصیتی قوی، داستانی با تماثیلی از سیاست های مرتبط، صحنه های اکشن و نشانه هایی از آخر الزمان.

  HBO هنوز تاریخ دقیقی از انتشار مشخص نکرده است، اما اشاره کرده است که حدودا این پاییز خواهد بود.