تصویر ساعت galaxy samsung active 2 به طور رسمی رونمایی شد.

ساعت Samsung galaxy active 2 اخیرا در طی مراسمی رونمایی شده است.بیشتر صحبت ها در مورد رساندن سطح این ساعت به apple watch بوده است.امکاناتی نظیر تشخیص سقوط و ضربان قلب.در حال حاضر رقابت اصلی می تواند بر سر اندازه گیری علائم حیاتی بدن باشد.در حال حاضر ما نگاهی بر ویژگی هایی از این ساعت که قطعی به نظر می رسد،می اندازیم.

همانطور که می بینید نام آن و همچنین ظاهر آن کاملا شبیه به active 1 است و مشخص است که این محصول قرار است جایگزین active 1 شود.با این حال کمی عجیب و غریب است این موضوع ،چرا که active 1 مدت کوتاهی است که که در مارکت ها قرار گرفته است. همچنین واحدایجاد نقشه ساعت های سامسونگ خبر از انتشار ساعتی جدید در اواخر سال را داد اما عنوان نکرد که این ساعت active 2 است.به هر حال active 2 خواهد آمد .این احتمال وجود دارد که از این ساعت به همراه Note10 و Note 10 plus در ۷ آگوست رونمایی شود .شایدم دو روز زودتر در ۵ آگوست. چرا که احتمالا سامسونگ نمیخواهد رونمایی رویداد بزرگ معرفی از Note 10 را با active 2 قسمت بکند.

برخلاف ورژن قبلی ،این ساعت به همراه یک بند چرمی برای مشتریانی که نسخه اصلی آن را تهیه کنند، ارائه می شود که ظاهری اسپرت با نوارهای سیلیکونی را شامل می شود.

دکمه ی روشن و خاموش این ساعت ،یک حلقه قرمز رنگ در اطرافش دارد به طوری که مشخص و واضح نیست.شایعات قبلی در مورد این ساعت بیانگر این است که active 2 در دو سایز ۴۰ و ۴۴ میلی متری،در سه رنگ و در دو مدل WIFI ONLY و LTE ارائه خواهد شد.

بنظر میرسد مدل LTE دارای باتری ۳۴۰ میلی آمپری برا تامین نیاز های برقی باشد در حالی که شایعه شده است باتری های مدل WIFI 237 میلی آمپر گنجایش دارند. همچنین ممکن است سامسونگ برای بهبود عملکرد باتری active 2 از one UI 1.5 خود رونمایی کند.