تلفن همراه تاشو جدید شرکت موتورولا، ممکن است در تابستان ۲۰۱۹ به بازار برسد!

تلفن همراهRazr ، محصول کمپانی موتورولا، ممکن است به عنوان یک گوشی تاشو به بازار باز گردد!

آیا شما نیز تلفن همراه موتورولا Razr V3 را به خاطر دارید؟ با اینکه این تلفن در حال حاضر، فقط در خاطرات ماست، به نظر می رسد جانشین این گوشی در قالب یک گوشی هوشمند تاشو در چند ماه آینده با بازار عرضه شود! البته خبر بد در مورد این تلفن این است که احتمالا قیمتی در حدود ۱۵۰۰ دلار خواهد داشت!

گزارش ها حاکی از این است که این گوشی تاشو تا تابستان می تواند به بازار برسد. همچنین در گزارش ها می شنویم که موتورولا از مدتها قبل در حال کار بر روی تاشوندگی تلفن های همراه است!

موتورولا ممکن است روی یک گوشی دوطرفه تاشو کار کند، هر چند احتمالا این دستگاه نام برند Razr را نداشته باشد.

به گفته مجله وال استریت، کمپانی Lenovo که مالک شرکت موتورولا می باشد، با Verizon همکاری کرده است تا این دستگاه را در ایالات متحده به فروش برساند. جزئیات بیشتری از ماهیت این دستگاه، (به جز اینکه این دستگاه قابلیت تا شدن دارد) در دست نیست.

گوشی های تاشو ارزان قیمت نیستند و گوشی تاشو موتورولا Razr، نیز از این قاعده مثتسنا نیست. با توجه به منابع مجله وال استریت، احتمالا قیمت این تلفن در حدود ۱۵۰۰ دلار است و  به نظر قیمت درستی است. اگر صادقانه بگوییم، در مقایسه با Galaxy Fold کمپانی سامسونگ با قیمت ۱۹۸۰ دلاری، قیمت گوشی Razr به نظر معقول است!

 در برخی گزارشات نیز نکاتی درباره طراحی این دستگاه به چشم می خورد. بر اساس این گزارشات، موتورولا قصد دارد تلفنی بسازد که صفحه نمایش آن در داخل بخش تاشو قرار گرفته باشد تا از خش افتادن بر روی آن در جیب شما یا … اجتناب شود. همچنین این شرکت صفحه نمایش OLED به همراه یک غشای پلاستیکی در بالا را مشابه مدل Mate از شرکت هوآوی است، آزمایش و بررسی کرده است.

تصاویر ثبت شده نشان دهنده طراحی بسیار مرسومی از Moto Razr اصلی است که یک بریدگی خمیده در بالای صفحه است و به یک چانه ی بزرگ در پایین منتهی می شود.

صفحه کلید با یک صفحه نمایش بزرگتر و احتمالا تاشو جایگزین شده است اما پشت دستگاه، با یک صفحه نمایش کوچکتر و لنز دوربین کاملا شبیه به دستگاه اصلی است. نکته جدیدی که در پشت دستگاه به نظر می رسد یک اسکنر اثر انگشت است که روی لبه پایینی قرار دارد.