توییتر در حال آزمایش راهی است که به شما اجازه می دهد تا تاپیک ها را فالو کنید

توییتر می خواهد که فالو کردن یک تاپیک به اندازه فالو کردن اکانت افراد، آسان باشد.

این شرکت در روز سه‌شنبه اعلام کرد که به دنبال راهی برای کاربران است تا بتوانند موضوعات و تاپیک های ورزشی مانند میهن پرستان جدید انگلیس، کریکت یا کشتی را دنبال کنند. از این رو این ویژگی را برای کاربران اندروید آزمایش می‌کند و کاربران به موضوعاتی که علاقه مند هستند، می‌توانند تاپیک ها را انتخاب و دنبال نمایند.

Twitter همچنین به شما اجازه می‌دهد تا در تمام مدت این توییت ها را نبینید، و در حال بررسی راهی برای شما برای ایجاد یک جدول زمانی جداگانه است که شامل اکانت ها و موضوعاتی است که شما دنبال می‌کنید.

توییتر قصد دارد تا این قابلیت را برای دنبال کردن موضوعات و تاپیک ها در سطح جهانی، تا پایان سال منتشر کند. از آن جا که یک شبکه اجتماعی می‌کوشد تا کاربران جدیدی را جذب کند و آن ها را حفظ نماید، توییتر در تلاش بوده ‌است تا ریسک‌ های بیشتری را با تغییرات محصول خود به همراه داشته باشد. در اوایل سال جاری، توییتر یک برنامه اولیه نمونه را منتشر کرد تا کاربران بتوانند ویژگی ‌های جدیدی از قبیل اضافه کردن رنگ به پاسخ‌ پیام هایی که می دهند را امتحان کنند و هدف از آن این بود که مکالمه و چت کردن را آسان‌تر کند.

kayvon Beykpour، رئیس توییتر در طی یک رویداد مطبوعاتی در دفتر مرکزی شرکت سانفرانسیسکو، گفت: ” آرزوی ما این است که در مورد سطح تغییراتی که ما در محصول خود معرفی می‌کنیم، کمی جاه طلب تر باشیم.”

این شرکت همچنین ویژگی ‌های دیگری از قبیل ابزار جستجو برای پیام‌ های مستقیم شما و توانایی ایجاد دوباره عکس بعد از ضمیمه کردن آن‌ها به یک توئیت دیگر را بررسی می‌کند.

در مورد دکمه ویرایش ، به زودی انتظار این قابلیت را نداشته باشید. Beykpour می‌گوید که فکر می‌کند راهی برای شرکت وجود دارد تا به کاربران اجازه دهد اشتباهات تایپی را تصحیح کنند. با این حال، این خطر وجود دارد که برخی افراد از این ویژگی برای تغییر یک بیانیه جنجالی که در توئیتر نوشته اند، استفاده کنند.

Beykpour گفت: ” این یک ویژگی است که من فکر می‌کنم که ما باید در برخی موارد اضافه کنیم ولی اضافه کردن این قابلیت در لیست الویت های ما قرار ندارد.