جدید ترین سلاح فورتنایت این امکان را به شما میدهد که یک جسم سنگین را روی سر حربفتان بیندازید.

این یک روش برای مبارزه با ربات‌ها است.
Epicبرای ربات قولپیکره منفورش که به تازگی به بازی اضافه شده، راه حل دیگری یافته است. مطمئنا،منظور ما B.R.U.T.E دو سرنشینه‌ است. این ربات ۱۰۰۰ تا سلامتی دارد،میتواند صد های متر از محیط بازی را در چند ثانیه طی کند و همچین میتواند شما را با راکت‌ها و لگد کوبی از بین ببرد. اما الان، بازیکنان عادی میتوانند با پرت کردن یک شی سنگین برای مثال یک دایناسور رو ربات های قولپیکر و دیگر بازیکنان جواب حمله‌هایشان را بدهند.

امروز،Epic از یک سلاح جدید به نام junk rift رونمایی کرد. در مورد این سلاح باید گفت که یک نارنجک دستی است که با پرتاب کردن ان روی حریف میشکند و یک جسم عظیم الجسه را در بالای سر او ظاهر میکند که درحال سقوط به سمت زمین است. در یک تریلر junk rift بر روی یک ربات قولپیکر انداخته میشود و هم زمان یک دایناسور قولپیکر در حال سقوط در اسمان ظاهر میشود. ضربه مستقیم ۲۰۰ تا و موج حاصله از ان از جمعیت اطراف ۱۰۰ تا سلامتی کم میکند. یک ضربه مستقیم کمی بازیکنان را به عقب میراند، و تاثیرات ناشی از هردو ضربه مستقیم و ضربه حاصل از موج وسایل نقلیه و اجسام تخریب پذیر را نابود خواهد کرد. شما در تریلر به صورت واضح نحوه‌ی تخریب B.R.U.T.E توسط junk rift را می ‌بینید.

Junk rift در اپدیت v10.10 قابل دسترسی است، و شما این سلاح را در لوت‌ زمین،صندوق‌ها،تجهیزاتی که از اسمان می‌افتند و لاما‌ها پیدا خواهید کرد البته باید گفت که این سلاح از جمله سلاح‌های نادر Epic است.

Epic از زمان انتشار فصل ۱۰ بازی تا به الان موانع بسیاری را پشت سر گداشته است. بازیکنان به خاطر B.R.U.T.E قدرتمند عصبانی و ناامید بودند. ربات‌ها حتی بعد از توضیحات شرکت- شرکت میخواست که بازیکنان بیشتری فرصت برد در بازی را داشته باشند-هم نتوانستند جایشان را در دل برخی گیمر ها باز کنند. حال junk rift میتواند شادی را به بازی برگرداند و به بازیکنان کمک کند تا جواب حمله ربات‌ها را بدهند.