حالت تاریک به گالری Go در Google Photos رسید!

Google Photos یک برنامه ی خارق العاده است، اما ذخیره و دسترسی به تمام تصاویر شما از ابر می تواند فشار زیادی بر روی پهنای باند و حافظه ی ذخیرسازی تلفن هوشمند شما وارد کند، به خصوص اگر این دستگاه با سیستم عامل اندرویدی نیز باشد.

در ماه گذشته گوگل گالری Go را پس از نقشه های Go و Google Go راه اندازی کرد، مدیریتی برای عکس برداری که صدها میلیون دستگاه را در کشورهای در حال توسعه مورد هدف قرار می داد. امروز این برنامه به روز رسانی شده است و حالت تاریک را به خود اضافه می کند. ویژگی که برنامه های دیگر مانند مسنجر و Google Photos قبلا آن را دریافت کرده اند.

اگر سیستم عامل های اندروید پی یا OxygenOS را اجرا کنید، می توانید از قبل حالت تاریک و گسترده ای را برای سیستم خود فعال کنید. با این کار به روز رسانی جدید هیچ عملکرد تازه ای را برای شما به ارمغان نمی آورد. اما آن هایی که Oreo و سیستم عامل های دیگر را اجرا می کنند هم اکنون می توانند از حالت تاریک این سرویس لذت ببرند. وقتی به یک برنامه ی سریع و سبک نیاز دارید تا تصاویر خود را با آن مرور کنید این سرویس گوگل به کمک شما خواهد آمد، در واقع نوعی جایگزین برای Quickpic محسوب می شود. به روزرسانی جدید از سرویس Gallery Go باید در روزهای آینده در فروشگاه Play در دسترس قرار بگیرد، اما اگر صبر ندارید که منتظر آن باشید، می توانید فایل نصبی آن را به صورت دستی دانلود کنید.