خودروی comodor2020 سوژه عکاسان شد

خودروی طرح پروتوی اوپل، نشان داد نمونه تازه و جدیدی از خودروهای عظیم آلمانی است.عکس  خودروی اوپل اینسیگنیا با چهره ای جدید در محدوده ی نورنبرگ آلمان توسط عکاسان گرفته شد به ما نشان داد شرکت Holden Commodor چه خووروی را برای عرضه به بازار در نظر دارد.

همانند مدل های دیگر پروتو که اخیرا دیده بودیم، خودروی اینسیگنیا کومودور به طراحی ستون های جلو و عقب پرداخته و تغییرات ماهرانه و ظریفی در سپر خودرو ایجاد کرده است.چیزی که به نظر میاید این است که تغییرات جلو خودرو بیشتر از قسمت عقب آن به چشم بیاید، هر چند به احتمال فراوان تغییر LED در قسمت چراغ های پشت صورت خواهد گرفت.

پس از اعمال تغییراتی در ساختار خارجی این خودرو انتظار میرود تا سیستم صفحه نمایش و صندلی های داخل خودرو ارتقا دهد، با این اوصاف هنوز مشخص نیست که ورژن جدید خودروی اوپل برای ساخت موتور با شرکت جنرال موتورز یا PSA فرانسه همکاری خواهد داشت، در هر صورت باید منتظر ماند و دید که آیا شرکت اوپل از قطعات جنرال موتورز ( GM parts bin ) میگذزد یا خیر.

گزارش های رسیده است که پیشنهاداتی به اینسیگنیا داده شده است که موتور PSA (موتور پژو) در خط تولید خودروی خود استفاده کند، ناگفته نماند استفاده از خودروهای برقی به عنوان یک گزینه دیگر روی میز قرار دارد.

انتظارها بر این است که خودروی ارتقا یافته اینسیگنیا کومودور تا قبل از پایان سال جاری عرضه شود، اما برنامه و تاریخ دقیق عرضه خودروی Commodor که به تازگی تحت لیسانس PSA آلمان درآمده مشخص نیست.