در بروز رسانی OnePlus 7 Pro تنظیمات صفحه لمسی و امنیتی پیشرفته اضافه شد.

OnePlus در هر هفته به روز رسانی های تازه ای برای دستگاه های خود ارائه می دهد. این مسئله باعث توجه ویژه ی کاربران به این برند شده است. امروز نیز نسخه ی دیگری از سیستم عامل خود را برای ۷ Pro ارائه می دهد. به روز رسانی سیستم عامل به v9.5.8 شامل تنظیمات پیشرفته ی امنیتی، افزایش حساسیت بیشتر صفحه نمایش لمسی، کیفیت صوتی بهتر برای تماس ها، سازگاری بهتر با هدفون های USB Type-C و سایر اصلاحات دیگر می باشد. برخی کاربران از بهبود کارایی صفحه لمسی دستگاه خود بعد از به روز رسانی راضی بوده اند، اما چند گزارش دیگر از وجود مشکل و مسائل مختلف نیز وجود دارد.

امیدواریم اصلاحاتی که در به روز رسانی اخیر مورد توجه قرار گرفته است، مشکلات مربوط به صفحه نمایش لمسی را در به روز رسانی بعدی حل کند. در آخرین به روز رسانی پیشرفت هایی برای تنظیمات دوربین دیده می شود که شامل استفاده از دوربین های پاپ آپ در زمان تماس های ویدئویی نمی شود. این مسئله توجه کاربران را جلب و باعث نارضایتی برخی نیز شده است.

همچنین برخی تغییرات مانند شفافیت بهتر صدا بر روی هدفون USB Type-C نیز اعمال شده است. چرا که این دستگاه ها بیشتر از دستگاه های صوتی دیگر کار می کنند.