در حال حاضر بهترین کروم بوک با قیمتی فوق العاده فقط ۲۵۰ دلار (با ۵۰ دلار تخفیف) به فروش می رسد.

در دریایی از کروم بوک ها که به شکل ضعیف و ناقصی با صفحه نمایش هایی با کیفیت پایین ساخته ‌شده اند، لنوو C330 یک ماشین فوق ‌العاده ی بسیار خوب محسوب می شود.

در سال گذشته این دستگاه مورد بررسی قرار گرفت و جایزه ی پرطرفدارترین برند را نیز دریافت کرد، بسیاری از کاربران در حال حاضر می توانند این کروم بوک را تنها با پرداخت ۲۴۹٫۹۹ دلار از فروشگاه های معتبری مانند Newegg و آمازون دریافت کنند که ۵۰ دلار از قیمت اصلی آن ارزان تر می باشد.

 C330 مجهز به یک پردازنده ی چهار هسته ای MediaTek MTK8173C، همراه با ۴ گیگابایت رم، ۳۲ یا ۶۴ گیگابایت حافظه (که مدل فروش آن دارای ۶۴ گیگابایت حافظه است) و یک باتری ۴۵ وات می باشد که آن را از سایر دستگاه ها متمایز می کند.

در حالی که صفحه ی نمایش x7681366 آن وضوح کمی دارد، پنل مناسب IPS بسیاری از دستگاه های کروم بوک هنوز هم  برای خرید در فروشگاه ها محدوده ی قیمت یکسانی دارند.

این مدل یک بار دیگر ارزان شده بود و با قیمت ۲۲۰ دلار در چندین خرده فروشی در اوایل سال جاری میزان فروش بسیار بالایی داشته است، البته قیمت ۲۵۰ دلار هم قیمت مناسبی برای برخی از کاربران که قصد خرید آن را دارند می تواند باشد.