دستیار صوتی آمازون با کاهش قیمت رو به رو می شود!

اگر هنوز نتوانسته اید بین بلندگوی هوشمند و صفحه نمایش آمازون یکی را انتخاب کنید، دستیار صوتی آمازون مدل Echo Spot یک انتخاب مناسب خواهد بود. این دستگاه ویژگی های مشابهی از صفحه نمایش هوشمند بزرگ را ارائه می دهد. Echo Spot به گونه ای طراحی شده است که می تواند در هر نقطه ای از محل کار یا منزل شما قرار بگیرد. در حال حاضر فروشگاه اینترنتی Newegg این دستگاه را به قیمت ۹۰ دلار به فروش می رساند که از قیمت معمول آن ۴۰ دلار ارزان تر است.

اگر با Echo Spot آشنایی نداشته باشید، می توان از آن به عنوان ترکیبی از دستگاه های Echo Dot و Show استفاده کرد. زیرا بیشتر ویژگی های خواهر و برادر بزرگتر خود را ارائه داده و آن ها را به صورت فشرده تری جلوه می دهد. این محصول دارای صفحه نمایش ۲٫۵ اینچی، دوربین جلویی برای برقراری تماس های ویدیویی، بلندگوی ۲W برای پخش صدا می باشد. همچنین آن را با استفاده از جک هدفون یا بلوتوث می توانید به دستگاه های خارجی وصل کنید.

از Echo Spot می توان به عنوان یک همراه عالی در آشپزخانه هنگام پخت و پز استفاده کرد که امکان نمایش دستورات آشپزی را نیز برای شما فراهم می کند. همچنین یک ساعت هوشمند در کنار تخت شما یا صفحه نمایشی برای تماشای اخبار در صبح است. Echo Spot ادغام کامل الکسا با محصولات خانگی هوشمند از جمله دوربین ها و درب های کنترل را ممکن ساخته است. این ویژگی کار را برای اکثر کاربران آسان می کند. فروش ویژه ی این دستگاه تا روز چهارشنبه پا برجاست.