دوربین Canon PowerShot سری G انتخابی مناسب برای ولاگ های روزانه شما

کانن برای طرفداران درست کردن ولاگ، یک به روز رسانی ویدیویی برای دوربین های G7 X Mark و G7 X Mark III ارائه کرده است.

این دوربین ها قرار است در ماه اوت، به قیمت ۷۵۰ دلار برای مدل G7 X III و ۹۰۰ دلار برای مدل G5 X II، به فروش برسند. این قیمت ها از مدل های قبلی خود بالاتر هستند.

با تغییر دادن یک نوع سنسور جدید، یک CMOS انباشت شده، و ارتقاء به آخرین نسخه پردازنده آن، Digic 8 ، کانن می‌تواند به طور قابل ‌توجهی سرعت عکاسی پیوسته خود را بهبود بخشد  (در حدود ۸ fps همراه با فوکوس اتوماتیک و ۲۰ fps بدون آن) همچنین این دوربین چند قابلیت ویدیوی جدید به مجموعه خود، اضافه کرده است: فیلمبرداری با کیفیت ۴K با نرخ فریم ۳۰ fps و اسلوموشن با نرخ فریم ۱۲۰ fps و ۱,۹۲۰ x 1,080 و پشتیبانی از HDR.

دوربین G7 X III به ما این قابلیت را می دهد که بتوانیم به صورت زنده در یوتیوب با استفاده از وایفای استریم کنیم (که شامل حالت عمودی ضبط ویدیو نیز می شود) اگر چه شما برای انجام این کار باید از Canon Image Gateway استفاده کنید و وایفای با فرکانس ۲٫۴ گیگاهرتزی و ۴ نقطه اتصال می باشد. بزرگ‌ترین تغییر فیزیکی در دوربین یک جک میکروفن جدید است که یک ارتقا کلیدی برای زمان فیلمبرداری است.

بهبود های بیشتری در نسل جدید G5 X انجام گرفته مانند برخی چین و چروک ها در ظاهر طراحی آن. شباهت کمی به مدل سابق خود دارد و خیلی بیشتر شبیه به مدل ‌های G7 است: تصویر منظره یاب الکترونیکی  از بین رفته ‌است، و با نسخه پنجره ای و تاشو از همان EVF که در کنار آن قرار دارد جایگزین شده ‌است.

با این وجود، یک لنز کوچک دارد که از ۲۴-۱۰۰mm تا ۲۴-۱۲۰mm در حالت زوم بدون استفاده از دیافراگم جا به جا می شود و احتمالا برخی از مردم از بازگشت عکس پانوراما استقبال خواهند کرد.