رنگ های جدید برای لوازم خانگی

 

سامسونگ، رنگ های جدیدی را برای لوازم خانگی ارائه می کند.

کمپانی سامسونگ دو رنگ، Tuscan Stainless و Champagne Finish را برای لوازم خانگی معرفی کرد. این تولید کننده لوازم خانگی کره ای، در ماه می سال ۲۰۱۹، گزینه Tuscan Stainless را برای چند مدل لوازم آشپزخانه ارائه خواهد کرد. در ماه آگوست، این رنگ جدید برای یخچال و فریزر های جدید Family hub نیز در دسترس و قابل انتخاب خواهد بود.

طراحان سامسونگ چندین رنگ طبیعی را برای ساختن Tuscan Stainless ترکیب کردند که شرکت آن را به عنوان یک  رنگ برنز گرم و خاکستری توصیف می کند.

 سامسونگ مشخص نکرده است که کدام یک از لوازم آشپزخانه سال ۲۰۱۹ با رنگ Toscan Stainless، قابل استفاده و در دسترس پذیر خواهند بود.

مجموعه سرآشپز (اجاق گاز) ۳۶-اینچی pro range همراه با هود، در میان لوازم آشپزخانه جدیدی هستند که سامسونگ قصد دارد در طول سال ۲۰۱۹، معرفی کند. محصول ۳۶-اینچی جدید دارای شعله هایی از جنس برنج و میله های چدنی است. هود مجموعه سرآشپز نیز، دارای بلوتوث است که به صورت خودکار روشن می شود و سرعت پنکه هود را با توجه به درجه حرارت بالارونده از سطح پخت و پز، تنظیم می کند.

یخچال های جدید Family hub، دارای فناوری هوش مصنوعی Bixby اند، که اجازه می دهد کاربران از دستورات صوتی، مکالمه ای و تعاملی بیشتری استفاده کنند.

 به علاوه برای افزودن یک صفحه نمایش مشترک، \\\”تابلوی شخصی خانوادگی\\\”، برای اعضای خانواده که نشان دهنده فعالیت ها و لحظات آنهاست، نیز با هدف کنترل بیشتر روی سایر دستگاه های هوشمند خانگی، روی این یخچال ها فعال شده است.

ماشین های لباسشویی و خشک کن های جدید سامسونگ، در رنگ جدید شامپاینی این کمپانی (champagne finish)، ارائه خواهند شد. رنگ Champagne Finish، برای ماشین های لباسشویی و خشک کن های هوشمندی که از بالا و از جلو برای قراردادن لباس، درب دارند، قابل انتخاب و استفاده است.