سامسونگ برای گوشی های نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس خود تخفیف دانشجویی را اعمال می کند.

در حال حاضر فروش گوشی گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ با قیمت ۹۴۹ دلار شروع می شود که ممکن است در فروشگاه های خرده فروشی با تخفیفاتی رو به رو شود. با این حال در طرح جدید سامسونگ اگر دانش آموز، دانشجو یا معلم هستید می توانید گوشی های نوت ۱۰ و نسخه ی پلاس آن را با کاهش قیمت مناسبی دریافت کنید.

در اوایل سال جاری شرکت سامسونگ برنامه ی تخفیف فروش دانشجویی و تحصیلی خود را راه اندازی کرد که ۸ درصد تخفیف گوشی گلکسی اس ۱۰ را نیز در هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی سامسونگ ارائه می کرد. در حال حاضر این تخفیف ۷٫۵ درصد از تمام قیمت گوشی های نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس و در نهایت نسخه ی ۵ جی نوت ۱۰ را در بر می گیرد.

 گفتنی است که مدل های فروخته شده از طریق فروشگاه سامسونگ بدون قفل هستند، بنابراین بر روی هر شبکه ای کار خواهند کرد. اما مدل های مخصوصی نیز در دسترس هستند که ممکن است تخفیف یا پیشنهاد خرید بهتری داشته باشند. در حال حاضر نوت ۱۰ پلاس با قیمت ۱٫۰۱۷٫۴۹ دلار فروخته می شود که تخفیف ۸۲٫۵۰ دلاری به همراه دارد. نوت ۱۰ کوچک نیز با ۷۱٫۲۵ دلار تخفیف به قیمت ۸۷۸٫۷۴ دلار کاهش یافته است. شرکت سامسونگ همراه با گوشی نوت ۱۰ پلاس خود یک کارت هدیه ی ۱۵۰ دلاری و برای گوشی نوت ۱۰ معمولی یک کارت ۱۰۰ دلاری ارائه خواهد کرد. بنابراین اگر معلم یا دانش آموز هستید، می توانید از این تخفیفات با مراجعه به وب سایت سامسونگ بهره مند شوید.