سامسونگ جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون را از گوشی های جدیدش برداشت و همچنین تبلیغات ضد اپل که در همین مورد بود را نیز به کلی حذف کرد

  اپل سه سال پیش جک هدفون ۳٫۵ میلی متری اش را هنگامی که آیفون ۷ را معرفی می کرد، حذف نمود. سامسونگ بسرعت از این موقعیت برای تمسخر اپل و در عین حال بازاریابی بهتر برای محصولات خود تا به امروز مانند گلکسی نوت هشت، اس ۹، و همچنین نوت ۹  استفاده کرد. اما دیروز، سامسونگ بطور رسمی اعلام کرد که جک هدفون ۳٫۵ میلی متری در پرچمدار جدیدش وجود نخواهد داشت و همچنین این شرکت سعی در پاک کردن سابقه خود در مقابل اپل دارد.

  همانطور که  برای اولین بار توسط بیزینس اینسایدر (Business Insider) کشف شد، سامسونگ در حال پاک کردن تمامی تبلیغات و بازاریابی هایی که علیه اپل در انواع و اقسام شبکه های مجازی انجام داده است، می باشد، زیرا این شرکت را برای چیزی مسخره می کرد که خودش حالا به آن نتیجه رسیده است. برای مثال، کانال یوتیوب سامسونگ آمریکا با ۱٫۸ میلیون دنبال کننده تمامی اخبار  مرتبط با جک ۳٫۵ میلی متری را پاک کرده است. همین اتفاق برای کانال اصلی سامسونگ که ۳٫۸ میلیون دنبال کننده دارد نیز افتاده است.

  یکی از تبلیغات قابل توجه سامسونگ با نام “رشد کردن” که از تمامی شبکه ها بغیر از شبکه سامسونگ مالزی پاک شده است، کاربر اپلی را نشان می دهد که از محدودیت های این شرکت نا امید شده اما هر سال مدل جدیدتر اپل را خریداری می کند. در آخر ویدیو، نگاه کاربر به گلکسی نوت ۸ می افتد و به یکباره تمامی مشکلات و محدودیت های او حل می شود.

  بعد از آن به ویدئوی تبلیغاتی اس ۹ می رسیم که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. در این ویدئو، استفاده اپل از باتری های قدیمی را نشان می دهد و سامسونگ با نشان دادن سرعت قابل توجه اس ۹ نسبت به اپل، این شرکت را به سخره می گیرد. این ویدئو نیز در انتها کاربر وابسته به اپل را نشان می دهد که نهایتا به محصولات سامسونگ روی می آورد. هم اکنون، شما در هیچ کانال رسمی سامسونگ نمی توانید این ویدئو را پیدا کنید.

  و این سرنوشت تمام سری ویدئو های مبتکرانه سال ۲۰۱۸ سامسونگ می باشد که تمرکز خاصی بر روی کند بودن سرعت LTE اپل و نبود جک ۳٫۵ میلی متری هدفون داشتند. خوشبختانه، کانالی در یوتیوب تمام این ویدئو ها را در آرشیوش نگهداری و منتشر کرده است.