سویچ به بازی‌‌های ساتورن بیشتری مثل Panzer Dragon نیاز خواهد داشت.

اگر شما عاشق باز های سگا جنسیس(یا مگا درایور،بسته به جایی که زندگی میکنید)هستید،راه‌های بسیاری برای بازی کردن بازی‌های ۱۶بیتی شما وجود دارد. شما میتوانید یک مجموعه از ان‌ها را بر‌روی گوشی هوشمندتان بصورت رایگان بازی کنید،یا بزودی میتوانید یک میکروکنسول محشر را خریداری کرده و ان را با کابل HDML مستقیما  به تلویزیون وصل کنید. پس کنسول سگا چه میشود؟ اگر میخواهید این کار را بکنید انتخاب پر دردسری کرده‌اید. بازی‌های زیادی برای کامپیوتر‌های خانگی و Xbox بازسازی شده‌اند. اما به هرحال برای دسترسی به قفسه‌های بازی‌های رایانه‌ای شما حتما باید کنسول سخت افزاری و اصلی ان بازی را هم در دسترس داشته باشید یا شاید هم بخواهید در دنیای شبیه سازهای تاریک که اتفاقا قانونی هم هستند شیرجه بزنید.

   به همین دلیل وقتی خبر انتشار رسمی بازی Panzer Dragoon(1995) را شنیدم خیلی خوشحال شدم، این بازی قرار است بر‌روی کنسول نینتندو سویچ بازسازی شود. در نمایشگاه Gamescom، توانستم این بازی را در مراحل اول ازمایش کنم و معنی واقعیه گفته ناشر ان Forever Entertainment را که میگفت((گرافیک و کنترل بهبود یافته است)) را تجربه کنم. این یک بازسازی عالی است، اگرچه از پیشرفت زاویه دید بازی زیاد خوشحال نبودم. مطمئنا تفاوت هایی وجود دارد،مدل‌های سریع تر و شایدم اپدیت بافت بازی ، اما بازی کردن با کنترلر سویچ من را یاد خاطرات بازی کردن با کنسول اصلی میاندازد که این خیلی جالب است. دنیای خیالی Panzer Dragon، موسیقی‌های خفن و کنترل ساده همه برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده‌اند.وقتی بازی را ازمایش میکردم در۳۰ ثانیه اول بازی بکلی صدای شلوغی جمعیت سالون مرکزی نمایشگاه را فراموش کردم و در دنیای نماینده نینتندو شناور شدم. من بطور کامل محو مرحله شده بودم و با فشار دادن مکرر دکمه و قفل کردن روی دشمنان ان‌ها را از صفحه بازی ناپدید میکردم.این بازی مطمئنا یک بازی ساده است، از ان نوع بازی‌هایی که به حرکات سریع انگشت و فکرکردن کم نیاز دارد، اما این چیزی است که باید در خانه و روی سخت افزار پورتبل سویچ احساس کنید. برای من این یک بازی جانبی بعد از ور رفتن با عنوان‌های بزرگتر مثل Fire Emblem: Three Hours است.

امیدوارم شرکت‌های دیگر نیز به این فکر بیافتند که بروی این چنین پروژه‌هایی کار کنند.من میتوانم ضمانت کنم که حداقل یک نفر وجود خواهد داشت که حاضر است برای ان‌های پول بپردازد.

 

  

.