سگا بازی اکشن Fist of the North Star را برای اندروید معرفی می کند

برای بسیاری از مردم در غرب، انیمه Fist of the North Star اولین عنوان کارتون‌ های انیمیشنی ژاپن بود و بنابراین جایگاه ویژه‌ای در قلب آن ‌ها دارد. من به یاد می‌آورم که در اوایل دهه ۹۰ از فیلم دور شده بودم، ولی خوشبختانه سگا انیمه Fist of the North Star را انتخاب مناسبی برای آینده در نظر گرفته بود. بازی Legends ReVIVE که یک بازی اکشن موبایل است و اولین عنوان بازی به زبان انگلیسی است که با اقتباس از این انیمه ساخته شده و با یک طراحی جدید تکمیل شده که طراحی آن توسط Tetsuo Hara انجام شده است.

اگر شما تریلر این بازی را نگاه کنید، می‌توانید از گیم پلی آن متوجه شوید که بازی حول درگیری شخصیت ‌های Fist of the North Star می‌چرخد که در مبارزات تیمی از هم جدا می‌شوند. مانند بازی MARVEL Strike Force، در هنگام جستجوی داستان واقعی بازی، می‌توانید راه خود را برای رسیدن به پیروزی پیدا کنید. اساسا Fist of the North Star نسخه جدیدی از روایت اصلی این انیمه را ارائه می‌ دهد، که همگی در یک پخش انحصاری با تلفن همراه پیچیده شده‌اند که گرافیکی با زرق و برق و گیم پلی آشنایی دارد.

هنوز مشخص نشده که این بازی چگونه پخش خواهد شد، هر چند که احتمال دارد که به عنوان یک بازی رایگان عرضه بشود. ما همچنین نمی دانیم که این بازی چه زمانی در غرب عرضه می شود؛ هر چند که شما می توانید در پلی استور پیش ثبت نام کنید که در صورت انتشار بازی، نوتیفیکیشن دریافت می کنید و با این کار جوایز اندکی نیز می توانید دریافت کنید.