شارژر بی سیم پیکسل در آمازون به قیمت ۶۰ دلار کاهش یافت!

گوگل از نخستین کسانی بود که از شارژرهای بی سیم پشتیبانی می کرد، اما پس از آن این ویژگی در بین گوشی های هوشمند آلومینیومی از بین رفت. در این بین شارژر بی سیم به پیکسل ۳ بازگشت، اما تنها راه شارژ سریع بی سیم پیکسل داشتن پایه ی آن بود. برای استفاده از این قابلیت از امروز می توانید پایه ی پیکسل را با قیمت مناسب تری دریافت کنید.

گوگل هنوز پایه ی ثابت پیکسل را با قیمت ۷۹ دلار در فروشگاه خود به فروش می رساند، اما برخی دیگر از خرده فروشان از زمان راه اندازی تا به امروز با تخفیفاتی نیز همراه بوده اند. در فروشگاه آمازون و Best Buy قیمت پایه ی پیکسل با ۲۰ دلار کاهش به ۵۹٫۹۹ دلار رسیده است. این دستگاه با پیکسل ۳ و ۳ XL برای شارژ سریع W 10 کار می کند.

تلفن های دیگر با سرعت ۵ W کندتر شارژ می شوند. احتمالا پیکسل ۴ و ۴ XL در آینده نیز دارای قابلیت W 10 شارژ سریع خواهند بود. Pixel Stand نه تنها سریع تر تلفن شما را شارژ می کند بلکه ویژگی هایی مانند نمایش اسلایدهای عکس، آلارم نور محیط و موارد دیگر را نیز اضافه کرده است. در این صورت حتی می توانید تلفن خود را تنظیم کنید تا تنظیمات متفاوتی برای Stands Pixel داشته باشد. این شارژر یک لوازم جانبی ضروری برای طرفداران پیکسل نیست، اما با این کاهش قیمت در مقابل کارآیی آن ارزش خرید را خواهد داشت.