شارژ موبایل با انرژی خورشیدی، اولین گام به سوی داشتن طبیعت سبز

یک دسته نازک از پانل های خورشیدی سیاه که در یک ورقه پلاستیکی شفاف معلق و در بامبو قرار گرفته اند، برای جمع آوری انرژی و ذخیره آن در یک باتری سایز رژلب که در لبه پایینی دستگاه پیدا شده است، طراحی شده است. همچنین یک پورت USB دارد که می تواند گوشی شما AirPods و دیگر ابزارها را بپردازد.

شارژر خورشیدی پنجره ای که ۱۴۹ دلار هزینه دارد، به عنوان یک جایگزین موثر برای چرخاندن صفحات خورشیدی سقف است که می تواند زیبایی شناسی بیشتری را برای خانه ها نسبت به صفحه های خورشیدی که برای اردو ساخته شده است، به ارمغان بیاورد.

شارژر بخشی از یک فشار وسیع تر برای پایداری است. از آنجایی که اپل می گوید این شارژر با مصرف ۱۰۰% انرژی پاک کار می کند و آمازون قرار است تا سال ۲۰۳۰ جای خود را به کربن بدهد، بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال راه هایی برای کاهش تاثیر خود بر محیط زیست هستند.

طراحی شارژر دارای چندین جزء است که با پایداری متناسب هستند.

چارچوب باریک از بامبوی تایلندی ساخته می شود و به جای روغن سنتتی مصنوعی با یک روغن معدنی ارگانیک صیقل داده می شود. پلاستیک روشن که پانل در آن قرار می گیرد نیز به دوام محصول کمک می کند. افتادن شارژر نباید باعث شکستن صفحات شود. همچنین بین ۸ تا ۱۰ ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود، که تنها به دو تلفن اجازه شارژ می دهد.

پانل از لحاظ فنی به حداقل ۲۵ سال رسیده است و در بهره وری ۱۰۰٪ است. حتی اگر شما به صورت تصادفی پا روی آن پانل بگذارید و آن را دچار ترک خوردگی بکنید، باز هم از لحاظ الکتریکی کار خواهد کرد و مشکلی برای آن به وجود نخواهد آمد.