شما می توانید با خرید گوشی Pixel 3a یا ۳a XL در گوگل استور ۱۰۰ دلار اعتبار دریافت کنید .

گوشی جدید گوگل Pixel 3a و ۳a XL امروز روانه بازار شد ، و نیز این گوشی ها نه تنها مقرون به صرفه هستند بلکه به طور مطلوبی قانونی و مشروع هستند .با شروع قیمت ۳۹۹ دلاری این گوشی ها میتوانند برای خریدارانی که دوست دار تجربه فول پیکسلی هستند – همچنین از منظر نرم افزار و دوربین – این قیمت را برای آنها به قیمتی معقول و دلپذیر تبدیل کنند . و اگر اینها کافی نبودند شما این اطمینان را دارید که با خرید یکی از این گوشی های جدید به طور مستقیم از شرکت  گوگل می توانید تا ۱۰۰ دلار اعتبار خرید به طور ایمن از گوگل استور دریافت کنید .

هر گوشی گوگل Pixel 3a از همین حالا تا ساعت ۱۱:۵۹ شب از گوگل استور قابل خرید است . تا شنبه ، ۱۸ ماه می با خرید این گوشی تا ۱۰۰ دلار اعتبار در گوگل استور برای خرید لوازم جانبی و سایر کالاهای گوگل دریافت می کنید . البته اعتبار خریداری شده همراه گوشی تا حدود شش هفته ممکن است طول بکشد که به وسیله ایمل به دست شما برسد ، که ممکن است بدشانسی تلقی شود – ولی این اعتبار حدود دو برابر مقداری است که گوگل برای خرید گوشی معمولی Pixel 3 در زمان عرضه پیشنهاد کرده بود . به سمت فروشگاه گوگل بروید تا گوشی خود را خریداری کنید .

هر دو فروشگاه Best Buy  و B&H نیز پیشنهاد های مشابهی همانند گوگل برای خرید این گوشی دارند ، که البته باید به این نکته توجه کرد که این اعتبار بسته به فروشگاهی که از آن خرید کرده اید قابل دریافت است .