شیائومی نام تجاری تلفن هوشمند جدید خود را اعلام کرد: مدلی برای جوانان

مانند برندهای مربوط به خودرو،‌ کمپانی‌های تلفن همراه نیز مدل‌های متفاوتی برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند که نام‌گذاری نام‌گذاری این مدل‌ها تا حدودی با توجه به جامعه‌ی مصرف کننده‌ی آن تعیین می‌شود. به طور مثال مدل Honor در گوشی‌های هووآوی، Oppo در OnePlu و غیره. در همین راستا شیائومی نیز اولین محصول خود را سال گذشته با عنوان Poco راهی بازار کرد. در حال حاضر این شرکت در حال توسعه یک مدل جدید تحت عنوان CC است. 

شیائومی اعلام کرد سری جدید تلفن هوشمندش (تحت عنوان Mi CC) زیر مجموعه‌ای از برند Mi است و این مدل در کنار داشتن قابلیت دوربین+دوربین (ویژگی جذاب دو دوربینه) تلاش می‌کند تا از یک طراحی مدرن که متناسب با سلیقه‌ی نسل جوان است بهره ببرد. 

کمپانی شیائومی می‌گوید تیم طراح Mi CC یکی از جوان‌ترین گروه‌های این شرکت است. مدیر عامل این کمپانی نیز درباره گوشی Mi CC گفته است که این مدل یک تلفن هوشمند دارای به‌روزترین طراحی و ساختار فیزیکی متناسب با سلایق جوانان سراسر جهان است.

نکته‌ی مهمی که در رابطه با کمپانی شیائومی وجود دارد این است که این شرکت از نظر هزینه تمام شده برای تولید تلفن همراه بسیار موفق عمل کرده است و به همین علت مدل Mi CC شانس زیادی برای تبدیل شدن به یک محصول ارزشمند، دارد.