فروش شگفت‌انگیز ۱۰ میلیون دستگاه گوشی هوآوی مدل p30 تنها در ۸۵ روز

فروش گوشی هوآوی P30 تنها در ۸۵ روز به ۱۰ میلیون عدد رسید. نکته‌ی جالب توجه این است که مدل P20 هوآوی در حدود ۵ ماه به این میزان فروش رسیده بود. فروش ۱۰ میلیون دستگاه در عرض ۳ ماه یک رکورد جدید برای کمپانی هوآوی به شمار می‌آید.

در پایان ماه مه کمپانی هوآوی به طور کلی ۱۰۰ میلیون دستگاه (از تمام محصولاتش) را به فروش رسانده است و این میزان نسبت به سال گذشته رکورد بهتری است و نشان می‌دهد این کمپانی از نظر فروش و موفقیت تجاری سیر صعودی داشته است. 

تلفن همراه  P30 Pro به عنوان بهترین محصول هوآوی جایزه بهترین گوشی هوشمند را از جوایز بهترین‌ سخت‌افزارهای اروپا دریافت کرده است. از ویژگی‌های بسیار مهم این مدل بهره‌وری از دوربین قدرتمند سوپراسپکتروم و سوپر زومی است.

هوآوی همچین رکورد فروش یکی دیگر از محصولات خود یعنی ساعت هوشمند مدل GT را نیز شکسته است. این رکورد که در ماه اکتبر برابر با ۲ میلیون دستگاه بوده است در ۳ ماهه اول سال جاری میزان فروش آن به ۵ میلیون افزایش یافته است. طبق گزارش IDC میزان رشد سالانه فروش این محصول ۲۸۲ درصد بوده است و در حال حاضر هوآوی سومین برند برتر در زمینه‌ی تولید ساعت‌های هوشمند در جهان است. براساس یک مطالعه پس از خرید، ۸۱ درصد خریداران ساعت GT را به دلیل عمر زیاد باطری آن (دوهفته پس از هر شارژ کامل) خریداری کرده‌اند.