قابلیت Samsung Pay Touch تلفن هوشمند گلکسی تان را به یک دستگاه کارتخوان تبدیل می کند

  سامسونگ بی سر و صدا اپلیکیشن Pay touch را برای اهداف بیزینس های کوجک در کانادا به راه انداخته است. این برنامه می تواند گوشی هوشمند گلکسی تان را در صورت امکان به یک کارتخوان تبدیل کند تا مشتریان بتوانند بصورت بی سیم از طریق تلفنتان پرداخت های لازم را انجام دهند. تا به امروز مشتریان تنها می توانند از طریق ساعت ها و گوشی های هوشمند سامسونگشان پرداخت را انجام دهند، البته شرکت کره ای جوانب اقتصصادی و تجاری را در نظر خواهد گرفت.

  نکته جالب و مثبت درباره این برنامه این است که شما نیاز به نصب سخت افزار جدیدی ندارید. تا زمانی که یکی از گوشی های سازگار زیر را دارید، تنها لازم است اپلیکیشن را نصب کرده و کار خود را شروع کنید.

  +S8 S8+,Note 8, S9 S9+,Note 9, S10e s10 s10

  کارت های اعتباری حدود ۲٫۴۶ درصد هزینه و کارت های بدهی تنها ۰٫۱۰ دلار در هر تراکنش دریافت خواهند کرد. فروشندگان نیز می توانند بعد از ۴۸ ساعت از پرداخت مقدار پول را در حساب بانکی شان دریافت کنند. همچنین ساسونگ لیست بلند بالایی از قابلیت ها ویژگی های این سیستم عنوان کرده است:

  سامسونگ پی تمام چیزی که شما برای شروع و گسترش بیزینس خود می خواهید را به شما هدیه می کند، تنها کافیست اپلیکیشن آن را  بر روی گلکسی تان نصب کنید.

  • پشتیبانی از تراکنش هایی تا سقف ۱۰۰ دلار بر روی گوشی تان
  •  ارسال رسید از طریق ایمیل
  • شخصی سازی محصولاتتان با اسم، عکس و قیمتشان
  • دسترسی به نمودار فروش زده و تمام فروش ها تا به آن روز
  • ایجاد چندین حساب مخصوص تمام پرسنل برای نمودار فردی فروش
  • پشتیبانی از چندین دستگاه متصل به حسابتان
  • پشتیبانی از کارت های اعتباری و بدهی بی سیم( مسترکارت، ویزا و اینترک فلش) و همچنین حساب های دیجیتالی( ساسونگ پی، گوگل پی و اپل پی)

  بنظر می آید سامسونگ این اپلیکیشن را در ماه می انتشار داده بود اما رسانه ها توجه خاصی به آن نکرده بودند. ابتدا برنامه راه خود را به گلکسی استور و سپس گوگل پلی استور پیدا کرد. هزار دانلود اولیه و نمره ۲٫۳ از ۵، در حالی که بیشتر کاربران درباره مشکلات صبت نام بحث می کردند. تا به امروز این برنامه بیرون از کانادا در دسترس نبوده است.