مبارزه برای رنگ ها و دوربین های بیشتر

یادداشتی از مت میرور درباره ی رنگ های تیره ی ماشین ها

مت پیرور میگوید :به محض این که سه یا چهار فلاش را دیدم، می دانستم که چه اتفاقی افتاده است: فانوس دوربین ایمنی (سرعت) که گاه در ناحیه ۴۰ مایل در ساعت از طریق یک روستای نزدیک در حال اجرا است.

زیاد اتفاق می افتد.  نیمی از وسایل نقلیه در حال نزدیک شدن به شما نشان می دهد که حضور خود را نشان می دهد، من فکر می کنم، چگونه به طور جدی و یا سرعت بخشیدن به اغلب رانندگان مشاهده می شود. شما به یک غریبه هشدار نمی دهید که یک نان رابدزدد چون یک نگهبان امنیتی در یک سوپرمارکت وجود دارد.

در سال ۲۰۰۹، نه سال متوالی، رنگ نقره ای محبوب ترین خودروهای جدید در انگلیس بود که پس از آن بین آنها سفید و سیاه، دو عدد بالای آنها را در نمودارها نگه داشتند. اما سال گذشته، خاکستری به بالای جدول افتاد، سیاه را به سمت دوم رساند، و سفید دررده سوم.

خوب. خاکستری، مسلما کمی جالب تر از سفید یا سیاه است – و تمیز کردن آن از سیاه و سفید آسان تر است، ولی برای من رنگ های وحشتناکی برای اکثر اتومبیل ها است.

اما آنچه که در سالهای دیگر من را تحت تأثیر قرار می دهد، این است که هنگامی که فروش این سه رنگ و نقره ای را به لیست  اضافه می کنید، به بیش از ۱٫۶۲ میلیون اتومبیل رسیده اید، بنابراین حدود ۶۵ درصد از ثبت نام خودروهای جدید در مقیاس تک رنگ هستند.

نگاهی به اطراف پارک خودرو یک ساختمان اداری مدرن می اندازم، تمام ماشین ها رنگ برنامه های تلویزیونی سال  ۱۹۵۰ را دارد.

پس چه کسی مقصر است؟ مدیران ناوگان که می خواهند ارزش های باقی مانده را با اطمینان از اینکه ماشین های شرکت  تک  رنگی را حفظ می کنندو به فروش میرسانند، یا سازندگان خودرویی که یک نوع آبی را ارائه می دهند،

دیدگاهتان را بنویسید