مجموعه بزرگ بازی های ویدئویی، رکورد جهانی گینس را برای مرد تگزاسی کسب کرد!

اگر فکر می کنید مجموعه بازی های ویدئویی شما قابل توجه است، به آنچه که آنتونیو مونتیرو در طول سالها گردآوری کرده است توجه کنید.

مردی ساکن ایالت تگزاس به تازگی رکورد جهانی گینس را به عنوان صاحب بزرگترین مجموعه بازی های ویدئویی به دست آورده است، او صاحب ۲۰۱۳۹ بازی ویدئویی است. کتابخانه بازی های او بسیار بزرگ است به طوری که هشت روز طول کشید تا آن ها بشمارد تا که بتواند رکورد رسمی گینس را دریافت کند.

مجموعه بازی ها که چندین اتاق از خانه ی صاحبش در نزدیکی شهر هوستون را اشغال کرده، شامل بسیاری از سیستم های مختلف بازی می شود که بسیاری از آنها دیگر ساخته نمی شوند.

به مناسبت ثبت رکورد خود، مونتیرو اخیرا یک ویدیو برای رکوردهای جهانی گینس ضبط کرده است که در آن مجموعه بزرگ بازی های ویدئویی خود را نشان می دهد.

این مجموعه شامل بیش از ۱۰۰۰ بازی پلی استیشن ۱، مجموعه ی کامل PlayStation 2 و PlayStation 3 برای آمریکای شمالی، بیش از ۹۰۰ بازی پلی استیشن ۴، تمام بازی های PS Vita که تا به امروز در آمریکای شمالی منتشر شده، مجموعه کامل PSP برای شمال امریکا، یک مجموعه ی ایکس باکس کامل آمریکای شمالی و یک مجموعه کامل Xbox 360 آمریکای شمالی است.

صبر کنید، هنوز مانده … مونتیرو همچنین صاحب بیش از ۵۰۰ بازی Xbox One، مجموعه ی کامل آمریکای شمالی از بازی های Wii U ، مجموعه کامل آمریکای شمالی از Game Cube ، مجموعه کامل آمریکای شمالی Wii و ۱۱۸ بازی سوپر نینتندو، بازی Turbografx، بازی Super Famicom ( معادل سوپر نینتندو برای بازار ژاپن / اروپا) و یک مجموعه کامل آمریکای شمالی از بازی های  Sega Dreamcast است.

او در مجموعه اش اولین بازی که متعلق به او بوده است را نشان می دهد و تعدادی از بازی های نادر و عجیب غریب را که شامل Max Basic Rifle Marksmanship Program، یک بازی بسیار نادر تیراندازی که توسط نینتندو منحصرا برای ارتش ایالات متحده منتشر شده و هرگز به فروش عمومی نرسیده است می شود.

به عنوان بازی مورد علاقه، این مجموعه دار بازی Konami’s Super Castlevania IV از سال ۱۹۹۱ را به عنوان بازی برتر خود نام میبرد و آن را \\\”شاهکار\\\” توصیف می کند.

و اگر برای شما سوال پیش آمده باید بگوییم بله، مونتیرو همچنین صاحب بیش از ۱۰۰ کنسول بازی است، به طوری که او در هر زمان که دوست داشت می تواند هر یک از این بیش از ۲۰،۰۰۰ بازی ویدئویی را بازی کند.