مدیر عامل وان پلاس تأیید کرد دومین تلفن هوشمند ۵ جی امسال در سراسر جهان عرضه خواهد شد!

شرکت وان پلاس تأیید کرده است که در اواخر سال جاری میلادی بار دیگر تلفن هایی با سخت افزاری جدید را در دسترس کاربران قرار می دهد. در چند سال گذشته این تلفن ها شامل یک نسخه ی به روز شده از تلفن هوشمند آن سال بوده اند، برتری این تلفن ها در انتهای نام آن ها با پسوند T مشخص شده است.

با این حال مدیر عامل شرکت پیت لاو به تازگی برنامه هایی را برای اولین گوشی هوشمند ۵ جی خود در پاییز امسال با توجه به مخاطب های گسترده تر ارائه کرده است. لاو به فایننشال تایمز گفته است كه نسخه ی ۵ جی گوشی وان پلاس ۷ پرو را که هم اکنون در سرتاسر اروپا در دسترس است، با تلفن هوشمند ۵ جی دیگری در سه ماهه چهارم سال دنبال خواهد کرد. با این حال نسخه ی ۵ جی تلفن هوشمند جدید در سطح جهان در دسترس قرار خواهد گرفت.

وان پلاس همچنین اخیرا توافق نامه ای برای پشتیبانی اولین دستگاه ۵ جی در ایالت متحده از Sprint را امضا کرده است. این معامله همچنین دسترسی تلفن های وان پلاس را به شرکت T-Mobile ممکن می سازد. در حال حاضر هنوز مشخص نیست که OEM چینی جدید چگونه استراتژی بازار را برای گوشی وان پلاس ۷T اداره خواهد کرد. آیا با توجه به برنامه های OnePlus 7 و OnePlus 7 Pro این دو دستگاه با هم ادغام می شوند یا خیر؟ برای پاسخ به این ابهامات باید منتظر اقدامات بعدی این شرکت بود.