معرفی ۲۰ گوشی برتر سال ۲۰۱۹

با گذشت نیمه ی اول سال ۲۰۱۹ زمان آن فرا می رسد تا بررسی کنیم تا کنون کدام یک از تلفن های همراه ارائه شده، توجه اکثر کاربران را به خود جلب کرده است؟ در ادامه با ۲۰ گوشی منتخب از دید کاربران آشنا خواهید شد. شرکت نوکیا با معرفی نوکیا ۹ PureView و همچنین گوشی اف ۱۱ پرو اوپو در این لیست قرار دارند. هوآوی با در دست داشتن مجموعه ی منحصر بفرد P30 گامی جلو در مسیر پیشرفت برداشته است. برند شیائومی نیز در بین این گروه با ۵ گوشی حضور دارد و در نهایت سامسونگ با ۱۰ گوشی خیره کننده ی خود در بین ۲۰ گوشی جایگاهی ویژه دارد.

طی شش ماه گذشته گوشی هایی که همراه با طراحی حیرت انگیز و امکانات بهبود یافته ای ارائه شدند، همگی ساخت شرکت سامسونگ بودند. این تغییرات چشمگیر ترکیبات طراحی جدید و پیشرفته ی کمپانی سامسونگ را به ارمغان می آورد. همچنین برخی محصولات این شرکت در رده های اول تا دهم قرار گرفته اند.

 شیائومی Redmi Note 7 که در ماه ژانویه عرضه شد، محبوب ترین گوشی در شش ماه اول سال ۲۰۱۹ شناخته شد، اما دو ماه بعد در ماه مارس  گلکسی A50 سامسونگ از آن پیشی گرفت. با توجه به تاخیر دو ماهه ی عرضه ی Galaxy A50 ، این گوشی در رده ی دوم این لیست قرار گرفت. برخی تلفن های همراه برتر و محبوب ۲۰۱۹ به شرح زیر می باشد:

گوشی های سامسونگ A50، S10+، M20، ۳۰M، A70، S10، A30، A80، S10e، M10،

و از برند شیائومی گوشی های Redmi نوت ۷، Redmi نوت ۷ پرو، Mi 9، Redmi 7،

و از گوشی های هوآوی سری P30 lite، P30 پرو و در نهایت گوشی های اف ۱۱ پرو اوپو و OnePlus 7 Pro به چشم میخورند.

البته انتظار می رود در نیمه ی نهایی سال جاری در این لیست از تلفن های برتر جابه جایی هایی صورت بگیرد، چرا که اکثر سازندگان تلفن همراه در فصل تعطیلات بهترین محصولات خود را عرضه می کنند.